Ulubieniec widzów Tańca z gwiazdami wraca. Z kim zatańczy Rafał Maserak?

2021-07-21 21:04 kp
Rafał Maserak
Autor: WBF

Złośliwi zarzucają nowej edycji Tańca z gwiazdami, że w wielu przypadkach to tancerze są bardziej znani niż uczestnicy show. Z pewnością jednak program warto oglądać również dla nich! Powoli poznajemy tancerzy, którzy wystąpią w Tańcu z gwiazdami 2021. Wśród nich już oficjalnie znalazł się niekwestionowany ulubieniec widzów, Rafał Maserak!

Niemal od początku Tańca z gwiazdami w Polsce kolejne uczestniczki przychodzą do programu z nadzieją, że ich tanecznym partnerem zostanie właśnie on - Rafał Maserak! Tancerz wiele lat temu podbił serca widzów (i Małgorzaty Foremniak) oraz doprowadził do zwycięstwa Annę Muchę i Julię Kamińską. Rafał dał się poznać zawsze radosny i pełen energii tancerz.

Dziś trudno wyobrazić sobie Taniec z gwiazdami bez Rafała Maseraka. To już oficjalne, że tancerz pojawi się również w jesiennej edycji show. Rafał Maserak to drugi ogłoszony przez Polsat tancerz Tańca z gwiazdami 2021. Przed nim stacja potwierdziła udział Janji Lesar.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Rafał Maserak w Tańcu z gwiazdami 2021

🕺 Bez NIEGO nie ma Tańca z Gwiazdami! @rmaserak brał udział we wszystkich edycjach #TZG w @polsatofficial i pojawi się na naszym parkiecie ponownie! Tancerz posiadający najwyższą taneczną klasę „S”. Trzykrotny wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Zwycięzca i finalista turniejów zagranicznych Gold Master we Włoszech, Paris Open we Francji, Austrian Open w Austrii, Russian Open w Rosji. Wulkan energii, pasji i zaangażowania. Od ponad roku szczęśliwy tata małego Leonarda. Jaką gwiazdę chcielibyście zobaczyć w parze z Maserem?

- czytamy w opisie Rafała Maseraka na Instagramie Tańca z gwiazdami.

A z kim zatańczy? Jak dotąd oficjalnie nie podano jego pary, a fani spekulują... kogo najchętniej zobaczyliby u jego boku?

Taniec z Gwiazdami bez Rafała Maseraka to jak hot dog beż parówki a tak na serio może Pani Iza Małysz

Tak wiekiem to chyba najlepiej z Panią Małysz

Bez @rmaserak Taniec z Gwiazdami nie byłby taki sam 😁 Cudownie pomagał Sylwii, by doszła jak najwyżej. I w parze z Maserem chętnie zobaczyłabym @kingasawczuk ❤️

- piszą internauci.

Jak myślicie, z kim zatańczy Rafał Maserak?

NAJNOWSZE