Katarzyna Cichopek pozdrawia ze szlaku. Wybrała się z rodziną w "ukochane Taterki"

2021-07-22 7:44 mm
Katarzyna Cichopek
Autor: WBF

Katarzyna Cichopek pokazała zdjęcia z wakacji. Aktorka wybrała się na krótki urlop do Zakopanego. Gwiazda opublikowała fotki zrobione na szlaku w ukochanych Tatrach. Na zdjęcia załapał się także Marcin Hakiel. Zobaczcie najnowsze obrazki z tatrzańskiej wędrówki pary!

Wakacje w pełni i pewnie wielu z Was resetuje się właśnie gdzieś nad jeziorem, nad morzem albo w górach. Być może spędzacie urlop w Zakopanem? Jeśli tak, to wypatrujcie bacznie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, którzy właśnie relaksują się na tatrzańskich szlakach!

Katarzyna Cichopek pozdrawia ze szlaku

Kasia Cichopek pochwaliła się na Instagramie fotkami z wypadu w polskie Tatry. 

Wędrówki małe i duże 🚶🏻‍♀️Udało mi się wyrwać na kilka dni w moje ukochane Taterki 🏞 a Wy lubicie chodzić po górach? #góry #tatry #zakopane 

- pisze Katarzyna Cichopek przy zdjęciach zrobionych na górskim szlaku. Na drugiej fotce aktorka przytula się do męża, ale na zdjęciach nie ma dzieci pary.

Nie myślcie jednak, że Hakielowie postanowili odpocząć od swoich pociech! Dzieci Kasi i Marcina również pojechały z nimi w Tatry - jeśli się pospieszycie, znajdziecie ich fotki na Insta Stories aktorki.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY
NAJNOWSZE