Marcelina Zawadzka ma chłopaka?! Zdradziło ją zdjęcie z wakacji. Z kim wypoczywa?

2021-06-14 22:03 es
Marcelina Zawadzka
Autor: WBF

Marcelina Zawadzka zyskała popularność dzięki swojej niezwykłej urodzie. Z biegiem lat Miss Polonia znalazła pracę w mediach. Chociaż Marcelina Zawadzka nie funkcjonuje w samym środku show-biznesu, wciąż wzbudza wielkie zainteresowanie. A zwłaszcza jej życie uczuciowe... Okazuje się, że gwiazda nie jest już singielką! Być może nieświadomie Marcelina Zawadzka zdradziła, kim jest jej nowy chłopak. To mega przystojniak!

Marcelina Zawadzka trzyma się raczej na uboczu rodzimego show-biznesu. Oczywiście na tyle, na ile pozwala jej praca. Zdobyła większa popularność w programie Pytanie na śniadanie. Celebrytka chętnie pozostaje w kontakcie z fanami za pośrednictwem social mediów.

Instagramowy profil gwiazdy na Instagramie obserwuje 614 tysięcy osób! Ci bardziej spostrzegawczy mogli zauważyć, że Marcelina Zawadzka ma nowego chłopaka!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Marcelina Zawadzka na wakacjach z nowym chłopakiem

Zgodnie z najnowszymi doniesieniami Marcelina Zawadzka ma nowego partnera! Jest nim niemiecki biznesmen, Max Gloeckner. Para przebywa teraz w jego rodzinnym miasteczku Fryburgu. Właśnie stories z tej uroczej lokalizacji ich zdradziły!

Marcelina Zawadzka opublikowała wideo boskiego widoku, jaki ma podczas kolacji. Niemal w tym samym czasie identyczne ujęcie opublikował Max Gloeckner. To znaczy, że kolację jedli razem!

Kim jest nowy chłopak Marceliny Zawadzkiej?

Bez dwóch zdań przystojniakiem! Max Gloeckner chętnie chwali się efektami odwiedzania siłowni na swoim Instagramie. Jego profil obserwuje ponad 5 tysięcy osób. W bio znajdziemy link do reklamy, w której chłopak Marceliny Zawadzkiej zachwala produkt, który "jest w stanie połączyć się z Twoim polem bioenergetycznym, nie tylko dostarczając częstotliwości, które są dla Ciebie niesamowite, ale także być w stanie analizować Twoje „pole” ".

Ciekawe, czy ich pola bioenergetyczne połączyły się na dobre?

Zobacz też:

NAJNOWSZE