Blake Shelton i Gwen Stefani wzięli tajny ślub!? Wokalistkę widziano z obrączką na palcu

2021-06-14 19:00 es
Gwen Stefani i Blake Shelton
Autor: VALERIE MACON/AFP/East News

Blake Shelton i Gwen Stefani zaręczyli się w październiku. Podobnie, jak wielu parom koronawirus zrujnował im ślubne plany. Para musiała przełożyć ceremonię, mimo tego, że nie planowali hucznego wesela. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami z zza oceanu... Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli tajny ślub! Wokalistkę widziano z obrączką na palcu.

Gwen Stefani i Blake Shelton zaręczyli się w październiku ubiegłego roku. Para nie kryła entuzjazmu w związku z nadchodzącym weselem. Zapewniali, że chcą się pobrać jeszcze w tym samym roku. Niestety na drodze stanął im koronawirus. Gwen Stefani i Blake Shelton podobnie jak wiele par na całym świecie musieli przełożyć ceremonię. Fakt, że para marzyła o kameralnym weselu, nie miał tu żadnego znaczenia.

Teraz zza oceanu docierają do nas pogłoski, że prawdopodobnie Gwen Stefani i Blake Shelton są już po ślubie!

ESKA XD #024 - pieniądze polskich piłkarzy, hity na Euro, przystojniacy z tureckich seriali

Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli tajny ślub?

Wszystko wskazuje na to, że Gwen Stefani i Blake Shelton są już małżeństwem. Para niemal od zaręczyn podkreślała, że zależy im na kameralnej ceremonii i to jak najszybciej.

Dwa dni temu Gwen Stefani opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym trzyma prezent oraz popija z kieliszka. Na fotce widniał napis: ona wychodzi za mąż. I chyba faktycznie wyszła!

Gwen Stefani, Blake Shelton i jej 7-letni syn Apollo zostali przyłapani przez paparazzich podczas wycieczki w Santa Monica w Kalifornii. Wokalistka miała na palcu coś, co wyglądało jak błyszcząca, brylantowa obrączka obok jej wielkiego pierścionka zaręczynowego!

Rodzinka właśnie wróciła ze swojego rancho w Oklahomie. Wcześniej zagraniczne media donosiły, że Shelton zbudował tam kaplicę i planowali wykorzystać ją do ceremonii ślubnej, która „najprawdopodobniej” odbędzie się w tym roku.

Czy to już czas składać gratulacje?

Czy Gwen Stefani i Blake Shelton wzięli tajny ślub? Wśród gwiazd to popularne! Zobaczcie celebrytów, którzy pobrali się z dala od mediów:

NAJNOWSZE