Gwiazdy

Mama Macieja Musiała zaskoczyła widzów "Tańca z Gwiazdami". Myśleli, że to jego rówieśniczka

2024-04-22 10:29

Ćwierćfinałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" był bardzo wyjątkowy. Gwiazdy, które, co tydzień możemy oglądać na parkiecie zaprosiły do duetu swoich bliskich. Niektóre występy zrobiły ogromne wrażenie na jurorach i widzach. Gdy u boku Macieja Musiała pojawiła się piękna blondynka, niektórzy byli przekonani, że to jego koleżanka lub siostra. 53-letnia mama Macieja Musiała zrobiła piorunujące wrażenie swoją urodą i młodym wyglądem.

Maciej Musiał przyjął propozycję udziału w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami", gdzie kroku dotrzymuje mu 25-letnia tancerka Daria Syta, która po raz pierwszy pojawiła się na parkiecie tanecznego show. Para w każdym odcinku wypada świetnie, otrzymując wysokie noty od jurorów i zyskując uznanie widzów. W minioną niedzielę stanęli przed nie lada wyzwaniem, gdyż do duety dołączyła jeszcze jedna osoba.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Taniec z Gwiazdami 21.04.2024 - kto odpadł? Widzowie nie kryją oburzenia: "To żart?"

Maciej Musiał z mamą w Tańcu z Gwiazdami. Anna Markowska-Musiał zrobiła piorunujące wrażenie na widzach

Do ćwierfinałowego odcinka "Tańca z Gwiazdami", który odbył się w niedzilę 21 kwietnia 2024, gwiazdy mogły na parkiet zaprosić swoich bliskich, aby wspólnie wykonać jeden układ. Anita Sokołowska zatańczyła z bratem Leszkiem, Maffashion zdecydowała się na trio z przyjaciółką Kasią, u boku Roksany Węgiel pojawił się mąż Kevin, Krzysztof Szczepanik zaprezentował się z ukochaną Aleksandrą, a Maciej Musiał namówił na udział przed kamerami swoją mamę Annę. Trio w składzie Maciej, Daria i Ania wykonali jive'a, a energiczne pląsy zostały mocno docenione przez jurorów, którzy przyznali im łącznie 40 punktów.

Niewiele osób zdawało sobie sprawę, jak wygląda Anna Markiewicz-Musiał, a gdy fragment nagrania trafił do sieci, pod postem pojawiła się fala komentarzy. Widzowie nie ukrywali, iż na początku sądzili, że to koleżanka lub siostra aktora. Pochwalili nie tylko jej młody wygląd 53-latki, ale także niezwykłą energię, którą tryskała na parkiecie.

Mama? Myślałam że to jakaś koleżanka. Mama wygląda mega młodo! A Maciek ewidentnie bardzo się cieszył z tego tańca z mamą // Muszę bo się uduszę! Ale mama Maćka ma piękną figurę // Mama Maćka? Wygląda jak jego rówieśniczka. Co za energia // Świetny taniec, mama cudownie się rusza i ma świetną figurę, a sam Maciek wreszcie odpalił wrotki, zasłużone 40 punktów!!!

- czytamy na Instagramie TzG.

Anna Markiewicz-Musiał podobnie, jak Maciek, jest aktorką, ale także polonistką i poetką. Od wielu lat prowadzi, wraz z byłym mężem Andrzejem Musiałem teatr dla dzieci Kuffer, który ze swoim repertuarem występuje m. in. w licznych ośrodkach kultury.

Taniec z Gwiazdam - Aleksy Mackiewicz o aferze