Małgorzata Tomaszewska

i

Autor: AKPA // Screen/Instagram/@malgorzata__tomaszewska Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę

Dzieci gwiazd

Małgorzata Tomaszewska pokazała córkę. Uwagę przykuwa jedna rzecz!

2024-06-14 11:15

Małgorzata Tomaszewska, znana prezenterka telewizyjna, często dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, co niezmiennie przyciąga uwagę jej fanów. Tym razem, na jej profilu w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie, które wywołało falę entuzjazmu i zachwytu. Tomaszewska opublikowała fotografię swojej niedawno narodzonej córki Laury, a jeden szczegół przykuł szczególną uwagę internautów.

Małgorzata Tomaszewska ma za sobą życie pełne wzlotów i upadków, szczególnie w kwestii relacji z mężczyznami. Jej pierwszym partnerem był zawodowy kierowca o nazwisku Słomina. Związek ten zakończył się rozwodem, a Małgorzata wkrótce znalazła nową miłość - Turka, Ahmeta Seygi Yigita Tarcima. Między nimi szybko zrodziło się silne uczucie, które zaowocowało narodzinami syna Enzo w 2017 roku. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Po rozstaniu z Ahmetem, w życiu Tomaszewskiej pojawił się kolejny mężczyzna – tajemniczy Robert. Gwiazda telewizji do tej pory nie ujawniła wielu szczegółów na jego temat, zachowując tę część swojego życia w tajemnicy. W sierpniu 2023 roku, Małgorzata ogłosiła, że jest w ciąży, publikując zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem, a 20 lutego 2024 roku, ojciec prezenterki, były bramkarz reprezentacji Polski, Jan Tomaszewski, poinformował "Super Express" o narodzinach wnuczki Laury. Od tamtej pory Małgosia chętnie dzieli się na Instagramie rodzinnymi kadrami. Ostatnio, jedno ze zdjęć wywołało prawdziwe poruszenie.

ROXIE WĘGIEL REAGUJE NA FILMY Z DZIECIŃSTWA! | ESKA REACT

Jeden szczegół zwrócił uwagę internautów: "Ale cuuudna, jakie włoski"

Zdjęcia maleńkiej Laury, które Tomaszewska opublikowała podczas zagranicznych wakacji, z miejsca stały się hitem wśród internautów. Urocze fotografie, przedstawiające dziewczynkę "wypoczywającą" nad basenem, zauroczyły jej fanów. Jednak najbardziej zaskakującym i przykuwającym uwagę szczegółem była fryzura małej Laury – wyjątkowo bujna i ciemna jak na kilkumiesięcznego bobasa.

Komentarze pod zdjęciem były pełne zachwytów i komplementów. Internauci nie mogli uwierzyć, jak gęste i ciemne włosy ma Laura: Ojacie jakie ona ma cudne włoski / Mi też od razu w oczy rzuciły się włoski. Cudnie / Jeju, jaka bujna czuprynka / Ale cuuudna, jakie włoski - czytamy pod postem Małgosi.