Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiona trzecią dawką. "Nikt mi nie zapłacił"

2021-12-01 15:50

Temat szczepionek wywołuje w Polsce bardzo gorące, często pozbawione klasy, dyskusje. Celebryci poruszający ten temat muszą się liczyć z hejtem. Tymczasem Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na Instagramie, jak przyjmuje trzecią dawkę. Ogłosiła, że pst nie jest sponsorowany...

To już niemal dwa lata, odkąd pandemia wywróciła świat do góry nogami. Nie tylko pozbawiła życia i zdrowia wiele osób, ale także stworzyła gigantyczne podziały - na "antyszczepionkowców" i "koronaświrów".

Celebryci, którzy zabierają głos na temat szczepionek, muszą się liczyć z hejterskimi komentarzami. Mimo tego ryzyka Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała, jak przyjmuje trzecią dawkę preparatu.

Sara James - piosenka Somebody na żywo [ESKA LIVE]

Małgorzata Rozenek-Majdan zaszczepiona po raz trzeci

Wiele gwiazd apeluje do swoich fanów o odpowiedzialność i przyjmowanie szczepionek. Zazwyczaj nieźle im się obrywa od przeciwników medycyny. Mimo to Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała w sieci, jak przyjmuje trzecią dawkę preparatu.

Gwiazda napisała, że przed nią bardzo intensywny czas.

i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne? to za ten post mi nikt nie zapłacił ? bo zdrowie jest bezcenne?

Dobrze powiedziane?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?

W międzyczasie wypuszczamy nowy drop świątecznej kolekcji, robimy sesje, program, przygotowujemy podcast, żyjemy… i wiele, wiele innych… ale przede wszystkim dbamy o siebie i innych ❤️ #szczepimysię ❤️ to już moja 3 dawka ✌️ i z każdą kolejną jakby energii przybywa ? kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara” DBAJCIE O SIEBIE ❤️

Gwiazdy, które mówią o pandemii czy szczepionkach przeciwko koronawirusowi często są oskarżane o bycie opłacanymi przez rząd/Billa Gatesa/tajny rząd światowy.

Małgorzata Rozenek-Majdan zapewnia, że to nie jest post sponsorowany.