Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Małgorzata Rozenek-Majdan o nowym domu. Będzie tam 55-metrowa garderoba!

2021-11-29 20:30

Małgorzata Rozenek-Majdan nie może narzekać na brak zajęć. Gwiazda angażuje się w kolejne projekty, rok temu urodziła dziecko, opiekuje się także stadkiem psów. Jakby tego było mało, rodzina perfekcyjnej postanowiła wybudować dom. Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, że kluczowym pomieszczeniem będzie garderoba. I to jaka!

Małgorzata Rozenek-Majdan regularnie obwieszcza na swoim Instagramie nowe projekty. Wydała książkę o In Vitro, niezliczone poradniki, prowadzi program Projekt lady oraz własne marki. Do tego jest matką trzech chłopców i ma pod opieką pokaźną gromadkę psów.

Żeby jeszcze bardziej urozmaicić sobie życie, Małgorzata Rozenek-Majdan z rodziną zdecydowała o budowie domu. Kilka miesięcy temu zapewniała, że posiadłość nie będzie duża. Tymczasem już sama garderoba będzie większa od średniej kawalerki!

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie mieć wymarzoną garderobę

W najnowszym wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła trochę szczegółów z budowy domu. W rozmowie z Party wyznała, że najważniejszym miejscem w domu jest kuchnia, za nią jest wanna, a trzecie zajmuje garderoba.

I wreszcie będę miała garderobę, która będzie miała 55 metrów! Jest to kwestia potrzeby. Niektóre rodziny mają garaż, bo mężczyzna bardzo majsterkuje, a my z Radosławem lubimy nasze ubrania i mamy dużą garderobę.

Wyjaśniała celebrytka.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła też, że w posiadłości znajdzie się...basen!

Zazdrościcie?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?