Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan zachęca do zakupów. Fani grzmią: "Dbajmy o planetę"

2021-11-26 22:02

Jeszcze niedawno ekologiczna Małgorzata Rozenek-Majdan zachęcała fanów do kupowania ubrań z drugiej ręki. Jednak teraz, gdy ma własną markę odzieżową, zmieniła narrację. W związku z black week zachęca do zakupów, a internauci ją upominają.

Świadomość co do stanu planety i konieczności przejścia na bardziej ekologiczne rozwiązania rośnie. W związku z tym temat stał się modny. Wykorzystują go różne celebrytki, żeby wypromować jakąś markę lub same siebie. Nie tak dawno temu Małgorzata Rozenek-Majdan apelowała do fanów, by kupowali ubrania z drugiej ręki.

Później założyła własną markę odzieżową. Mrs. Drama podobnie, jak wiele sklepów kusi ofertą na black week. Małgorzata Rozenek-Majdan chciała zareklamować swoje produkty, niestety podpadła części internautów.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

Małgorzata Rozenek-Majdan zapomniała o ekologii?

Kiedy w grę wchodzą obniżki łatwo zapomnieć o tonach śmieci i ubrań zalegających w różnych zakątkach planety... Zdaje się, że Małgorzata Rozenek-Majdan to właśnie ten przypadek.

Na Instagramie gwiazda zapowiedziała, że zamierza buszować po sklepach. Zachęciła też fanów do odwiedzenia strony swojego sklepu, bo w Mrs. Drama również czekają obniżki.

Nie wszystkim spodobał się ten wpis. Cześć internautów wie, że większość przecen na black week to ściema. Inni pamiętają, że konsumpcjonizm szkodzi planecie, nawet gdy w grę wchodzą obniżki.

Grzmią internauci.

Małgorzata Rozenek-Majdan weźmie sobie ich komentarze do serca?

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?

- Przereklamowane te nasze promocje i rabaty! ?

- Dbajmy o planetę !!! Stop próżność i durnego konsumpcjonizmu .

- Szanujmy planetę Ziemie bo już się mści

- Męczy mnie ten konsumpcjonizm, najbardziej lubię tu rodzinne posty, ale każde konto na IG to praktycznie kanał reklamowy.

- Zrób coś dla planety i nie kupuj nic ,chociaż do końca roku

- Właśnie oglądałam jak wygląda pustynia w Chile. Same ciuchy, zabawki itp. I to niektóre ciuchy z metkami z górnej półki!!!!