Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała prywatne zdjęcia ze ślubu z Radkiem! To trzecia rocznica

2019-09-10 11:37
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan - ślub
Autor: Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan świętują trzecią rocznicę ślubu. Dokładnie trzy lata temu para powiedziała sobie TAK w podwarszawskim Konstancinie. Małżeństwo co roku w wyjątkowy sposób świętuje dzień rocznicy, zatem i tym razem nie mogło być inaczej. Jaki pomysł miał Radek Majdan? Mega romantyczny!

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan dokładnie trzy lata temu wzięli ślub. Na eleganckiej ceremonii w pałacyku w Konstancinie pojawiły się nie tylko rodziny państwa młodych, ale również ich znani i wpływowi znajomi, tacy jak Ewa Chodakowska, Kasia Wołejnio czy Tomasz Iwan. Małgosia wystąpiła w srebrnej kreacji zaprojektowanej przez Ewę Minge.

Warto zauważyć, że ta modowa przyjaźń pań trwa do dzisiaj - chociażby ostatnio Ewa Minge zaprojektowała dla Małgorzaty Rozenek-Majdan kreację na Bal Fundacji TVN.

>> Małgorzata Rozenek-Majdan na bal TVN miała do wyboru DWIE sukienki! Wybrała dobrą?

3. rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana

Z okazji kolejnej rocznicy ślubu Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała na swoim profilu na Instagramie sporo prywatnych zdjęć z ceremonii. Możemy zobaczyć na nich m.in. jak para młoda tańczy pierwszy taniec, wznosi toast czy podpisuje akt zawarcia małżeństwa. Na wszystkich zdjęciach z twarzy Małgorzaty i Radka nie schodzi uśmiech i nie ma wątpliwości, że był to jeden z najpiękniejszych dni w ich życiu.

To niespodzianka dla fanów na Instagramie. Najważniejszą niespodziankę dla swojej żony miał jednak Radosław Majdan! We wtorkowy poranek, gdy przypadła rocznica ślubu pary, były piłkarz zabrał swoją ukochaną na lotnisko i... poleciał z nią do Rzymu! Jak przyznała Małgosia na Insta Story, jeszcze nigdy nie miała ona okazji zobaczyć stolicy Włoch, zatem pomysł na romantyczną podróż i rzymską kolację wyjątkowo przypadł jej do gustu.

My życzymy kolejnych rocznic, a tymczasem zobaczcie zdjęcia, które pokazała Małgorzata Rozenek-Majdan!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Trzy lata temu... Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)
NAJNOWSZE