Piotr Stramowski chwali się dzieckiem w najbardziej nietypowym poście, jaki widzieliśmy!

2019-09-09 22:14 nk
Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke
Autor: AKPA Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke

Piotr Stramowski został właśnie ojcem! Katarzyna Warnke urodziła mu pierwsze dziecko. Para nie pochwaliła się nowym członkiem rodziny w zbyt ostentacyjny sposób. Aktor opublikował jedynie zaskakujący post na Instagramie. Mamy rozumieć, że TO jest jego dziecko? Mimo formy przekazania wieści, na aktora spłynęła fala gratulacji!

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski to jedna z bardziej oryginalnych par polskiego show biznesu. Wystarczy choćby spojrzeć na to, jak podzielili się z fanami tym, że spodziewają się dziecka. Na początku lipca para wystąpiła w szlafrokach na pokazie mody MMC Studio, gdzie aktorka zaprezentowała spory ciążowy brzuszek.

Równie oryginalnie Piotr Stramowski podzielił się z fanami informacją o tym, że właśnie został ojcem. Właściwie to wygląda na to, że miała to być informacja tylko dla bardzo domyślnych albo... już wtajemniczonych!

Piotr Stramowski pokazał dziecko... tak jakby.

Jak pisaliśmy Wam wcześniej, Katarzyna Warnke urodziła dziecko. Poród odbył się podobno w poniedziałek, 9 września 2019, w jednym z warszawskich szpitali. Paparazzim udało się ustalić, że wszystko poszło bez komplikacji, a mama i dziecko czują się dobrze.

Katarzyna Warnke na razie nie podzieliła się z fanami osobiście cudowną nowiną. I nic dziwnego. Aktorka obecnie poznaje swoje maleństwo i odpoczywa po trudach porodu, a Instagram to zapewne ostatnie miejsce, o jakim mogłaby pomyśleć. Za to ojciec dziecka, Piotr Stramowski, zdaje się obwieszczać światu, że w jego życiu pojawił się mały człowieczek. Tyle, że robi to w bardzo tajemniczy sposób!

Aktor zamieścił na Instagramie... rysunek małego ludzika! Fani od razu domyślili się, że ten ludzik to dziecko Stramowskiego i Warnke. Na gwiazdora spłynęło mnóstwo gratulacji.

Pozostaje pytanie... Podobne do taty? ;)

Wyświetl ten post na Instagramie.
:) Post udostępniony przez Piotr Stramowski (@piotrstramowski_official)

Zobacz też:

NAJNOWSZE