Lewandowska, Pazura i Rozenek kibicowali polskiej reprezentacji [ZDJĘCIA] Nie pomogło

2019-09-10 8:44 kp
Małgorzata Rozenek-Majdan na meczu
Autor: Instagram/ Małgorzata Rozenek-Majdan

Reprezentacja Polski w piłce nożnej ma za sobą kolejny mecz eliminacyjny do Euro 2020. Choć 0:0 w starciu z Austrią to lepszy wynik niż wcześniejsza porażka ze Słowenią, kibice nie kryją rozczarowania postawą polskich piłkarzy. Nadzieje były ogromne, a na trybunach stadionu zasiedli również celebryci. Ich doping wyraźnie nie pomógł...

Nadzieje kibiców przed meczem Polska-Austria, który w ramach eliminacji do Euro 2020 reprezentacja rozegrała na Stadionie Narodowym w Warszawie, były naprawdę spore. Jak zawsze w przypadku meczu reprezentacji, fani piłki nożnej po brzegi wypełnili trybuny i... po raz kolejny wyszli w nich zawiedzeni. Choć remis 0:0 to nie porażka, na pewno nie można uznać go za sukces.

Polskim piłkarzom na stadionie kibicowały też gwiazdy. Kto - poza Anną Lewandowską - pojawił się na meczu?

Gwiazdy na meczu Polska-Austria

Anna Lewandowska to oczywiście stała bywalczyni rozgrywek polskiej drużyny. Trenerka regularnie kibicuje na trybunach swojemu mężowi, Robertowi Lewandowskiego, który zawsze może liczyć na jej gratulacje po sukcesie i pocieszenie po porażce. Anna, jak zawsze w świetnie dobranej stylizacji, zasiadła więc na stadionie i tym razem.

Reprezentacji Polski kibicowało też małżeństwo Majdanów. Przy mężu o piłkarskiej przeszłości Małgorzata Rozenek-Majdan nie miała zresztą innego wyjścia, jak pokochać piłkę, i teraz z zaangażowaniem ogląda mecze polskiej drużyny.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Do boju Polsko💪💪💪 Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Na mecz wybrał się też Michał Piróg. Celebryta zapozował podczas rozgrywki do zdjęcia z rzecznikiem prasowym PZPN i jego ukochaną.

Miłości do piłki od najmłodszych lat uczy swojego syna Cezary Pazura. Aktor pochwalił się na Instagranie uroczą fotką z młodym, na której obaj z biało-czerwonymi flagami na policzkach, kibicują naszym.

Niestety, gorący doping kibiców i celebrytów nie pomógł. Myślicie, że następnym razem będzie lepiej?

NAJNOWSZE