Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: WBF

Tak Majdanowie spędzają Święta! Małgorzata: "Zamieniliśmy karpia na kraba"

2021-12-23 19:57

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż Radosław w tym roku postanowili spędzić święta Bożego Narodzenia poza granicami kraju. Majdanowie wybrali się na egzotyczne wakacje i od kilku dni wzbudzają u fanów zazdrość publikując wakacyjne fotki na Instagramie. Oto kolejne zdjęcia! Zobaczcie, jak Majdanowie spędzają święta!

Jak już zapewne wiecie z wcześniejszych doniesień,  w tym roku Majdanowie są już dawno po wigilii. Radosław i Małgorzata oraz ich synowie i rodzice postanowili urządzić wigilijną kolację 14 grudnia. Powód? Rodzina Majdanów zaplanowała na tegoroczne święta Bożego Narodzenia egzotyczną wyprawę!

Mimo pandemii Radkowi i Małgosi udało się wcielić plan w życie, i tak od kilku dni na ich Instagramach obserwujemy fotki, które wywołują u nas napady chorobliwej zazdrości... :) 

Przykład możecie zobaczyć choćby tutaj... Białe święta białymi świętami, ale kto z nas chociaż raz w życiu nie chciałby spędzić Bożego Narodzenia w TAKIM klimacie?

Sonda
Co myślisz o świętach w tropikach?

Majdanowie zamienili karpia na kraba

Dzień przed wigilią Bożego Narodzenia rodzina Majdanów pochwaliła się kolejnymi fotkami z egzotycznej świątecznej wyprawy. Na Instagramie Radosława i Małgorzaty pojawiły się nowe zdjęcia. Radek chwali się na nich kondycją i mięśniami, a Małgosia - figurą w stroju kąpielowym! 

W tym roku, zamieniliśmy karpia na kraba ???‍♀️ #sendinglove ???

- pisze na swoim Insta Małgorzata Rozenek-Majdan.

Dokładnie w tym samym czasie Radosław opublikował post o takiej treści:

Nie ma, że boli ? mimo, że rodzina rzucała koła ratunkowe ??? #nopainnogain

Fotki obojga znajdziecie poniżej.

Muzyczne gwiazdy składają świąteczne życzenia czytelnikom ESKA.pl!