Małgorzata Rozenek-Majdan

i

Autor: Bartosz Krupa/East News

Małgorzata Rozenek-Majdan już wypoczywa! Zobaczcie te egzotyczne widoki

2021-12-21 20:30

Małgorzata Rozenek-Majdan w tym roku zdecydowała się z rodziną spędzić święta poza Polską. Ruszyli do Azji! Po ostatnich dniach ciszy w social mediach perfekcyjna nadrabia braki. Zobaczcie, w jakich pięknych warunkach wypoczywa Małgorzata Rozenek-Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan już dawno zapowiadała, że tegoroczne święta spędza z rodziną w cieplejszych stronach świata. Opuścili chłodną Polskę i ruszyli do Azji. Pamiętając oczywiście, by wcześniej wyprawić rodzinną wigilię.

Teraz Małgorzata Rozenek-Majdan może oddawać się wypoczynkowi w rajskim otoczeniu. Opublikowała pierwsze zdjęcie!

ESKA XD #038 - DROGIE PREZENTY, NOWY MATRIX, GRY 2022, MIŁOŚĆ I PRZEZNACZENIE

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa w Azji

Po kilku dniach ciszy w social mediach Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła, by uraczyć obserwatorów pierwszymi ujęciami z wyjazdu. Razem z Radosławem Majdanem oraz trójką synów ruszyli do Azji, by nieco się ogrzać. Zgodnie z zapowiedziami perfekcyjnej wycieczka ma potrwać aż miesiąc!

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram pierwsze zdjęcia. Na jednym z nich pozuje w pozycji kwiatu lotosu. Nawet na krańcu świata celebrytka pamięta o aktywności fizycznej!

Kolejne zdjęcie przyprawia nas o ukłucie zazdrości... Małgorzata Rozenek-Majdan siedzi na huśtawce na plaży w stroju kąpielowym!

- To zdjęcie jest mega ??❤️?

- Jak w raju Malgosiu ❤️

- Pięknie❤️

Zachwycali się obserwatorzy gwiazdy.

Małgorzata Rozenek-Majdan - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 6
W którym roku Małgosia się urodziła?