Mają miliony na koncie, ale żyją skromnie. Te gwiazdy znają wartość pieniądza

2020-07-11 18:00 es
Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl
Autor: hotplota.pl Tajemnicze gwiazdy Hotplota.pl

Kiedy myślimy o gwiazdach mamy przed oczami wielkie wiele, drogie samochody i luksusowe ubrania. Taki obraz jednak nie zawsze jest prawdziwy. Niektórzy celebryci, mimo milionów na koncie żyją zaskakująco skromnie. Oczywiście — jak na show-biznesowe standardy!

Nie da się ukryć, że gwiazdy wiodą nieco inne życie, niż "zwykli" śmiertelnicy. W show-biznesie można zarobić naprawdę ogromne pieniądze. Szczególnie, jeśli mówimy o amerykańskim przemyśle. Jego największe gwiazdy mają kasy, jak lodu!

Samo posiadanie pieniędzy nie musi od razu oznaczać nadmiaru wody sodowej w głowie. Oczywiście, niektóre gwiazdy od ilości zer na koncie straciły kontakt z rzeczywistością, ale na szczęście nie wszystkie.

Poznajcie gwiazdy, które mimo bogactwa żyją skromnie i znają wartość pieniądza.

Sarah Jessica Parker

Postać, którą grała w Seksie w wielkim mieście, była mega rozrzutna. Jednak Sarah Jessica Parker jest jej przeciwieństwem. Aktorka wychowywała się w 10-osobowej rodzinie, której się nie przelewało. Poznała wartość pieniądze i nie trwoni ich na gigantyczne wille.

Kristen Bell

Wiecie, jak wyglądają śluby gwiazdy? Przepych, blichtr, luksusy... To nie w stylu Kristen Bell! Razem z mężem na wesele wydali dokładnie 142 dolary, wliczając w to cenę paliwa potrzebnego na dojazd do urzędu stanu cywilnego. Nic dziwnego, że w Hollywood uchodzą za wzór skromności!

Keanu Reeves

Wszyscy kochamy Keanu Reeves z jego normalność. Ma partnerkę w swoim wieku, pomaga potrzebującym, kupuje jedzenie ekipie z planu. Po prostu jest równym gościem. Często widywany jest podczas kupowania ubrań na przecenach czy podczas jedzenia kanapek w parku. A przecież mógłby jadać w ekskluzywnych restauracjach codziennie!

Matthew McConaughey

Z czym kojarzą się wam osiedla przyczep kempingowych? Oczywiście, Chłopaki z baraków. Na pewno nie pomyśleliście o tym, że zdobywca Oscara może mieszkać w przyczepie. Nam też nie przyszło to do głowy. Natomiast Matthew McConaughey uważa, że życie w przyczepie to świetne i skromne rozwiązanie.

Lady Gaga

Gwiazda przyzwyczaiła swoich fanów do ekstrawaganckich i zaskakujących kreacji. Jednak po zejściu ze sceny, Lady Gaga wrzuca na luz. Lubi wskoczyć w wygodne ciuszki i zalegać na kanapie. W jednym z wywiadów przyznała, że cześć ubrań ma z wyprzedaży. Zdradziła też, że ludzie dziwnie na nią patrzą, gdy chce płacić kuponami zniżkowymi.

Jennifer Lawrence

Zdobywczyni Oscara wychowała się w stanie Kentucky wśród starszych braci. Jako dorosła kobieta bardzo pragmatycznie podchodzi do wydawania pieniędzy. Nie przeprowadza się z wielkiej posiadłości do jeszcze większej posiadłości. Wspominała, że ubrania kupuje w sieciówkach, a i za nie zdarza się jej zapłacić kuponem.

NAJNOWSZE