Quebonafide i Natalia Szroeder na pierwszym TAKIM zdjęciu! Iga Lis komentuje: "Miłość"

2020-07-08 11:15 mm
Quebonafide i Natalia Szroeder
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER, WBF

Natalia Szroeder uczciła urodziny chłopaka wyjątkowym zdjęciem na Instagramie. Artystka po raz pierwszy pokazała publicznie fotkę, na której wtula się w Quebonafide, a ten czule całuje swoją dziewczynę. Wyjątkowe zdjęcie Natalii Szroeder i Quebonafide skomentowało wiele osób, w tym m.in. Iga Lis. Zobaczcie fotkę i sprawdźcie, jakie były reakcje fanów oraz innych gwiazd.

Quebonafide i Natalia Szroeder na jednej wspólnej fotce i to w dodatku w czułym objęciu z pocałunkiem? To zdecydowanie nie jest częsty widok, bo zarówno Kuba, jak i Natalia niechętnie dzielą się w sieci swoją prywatnością, a zwłaszcza sprawami dotyczącymi swojego związku. 

Tym razem jednak para zrobiła wyjątek. Okazją były urodziny Quebonafide!

QUEBONAFIDE I NATALIA SZROEDER NA URODZINOWYM ZDJĘCIU

7 lipca Quebonafide obchodził 29 urodziny. Dziewczyna Kuby Grabowskiego uczciła ten wyjątkowy dzień wstawiając na swój Instagram urodzinowe zdjęcie z chłopakiem.

Na fotce widzimy, jak Natalia Szroeder czule obejmuje Quebonafide, a ten całuje ją w policzek. Zdjęcie bije dziś rekordy popularności wśród fanów, a skomentowało je także kilka polskich gwiazd.

Wspólną fotkę Quebonafide i Natalii Szroeder skomentowała m.in. Iga Lis, która napisała tylko jedno, ale jakże dobrze oddające klimat fotki słowo:

miłość

Zdjęcie skomentowali także Daria Zawiałow, Kayah, Aleksandra Domańska, Dawid Kwiatkowski i Adam Zdrójkowski.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🎂♥️ Post udostępniony przez Natalia Szroeder (@natalia_szroeder)

Kubie życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a im obojgu - wiele szczęścia!

NAJNOWSZE