Billie Eilish miała OBSESJĘ na punkcie Justina Biebera! Rodzice chcieli wysłać ją na leczenie!

2020-07-08 11:25 KP
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Gdy Bille Eilish zaczynała karierę, szybko okazało się, że jest ogromną fanką Justina Biebera. Choć po jej stylu i muzyce trudno było to zauważyć, jeszcze kilka lat wcześniej nastolatka była obsesyjnie zakochana w utalentowanym wokaliście. W ubiegłym roku Billie wreszcie spełniła swoje marzenie o spotkaniu idola, a dziś są już dobrymi znajomymi. I pomyśleć, że jej rodzice chcieli wysłać ją na terapię...

Rodzice wielu nastolatek doskonale kojarzą ten okres w życiu swoich dzieci, kiedy są one całkowicie zauroczone idolem ze świata showbiznesu. Pokoje obklejone plakatami, muzyka w słuchawkach i gadżety z wizerunkiem ulubieńca to dla wielu rodziców stały obraz. Przeżyli to również rodzice Billie Eilish, która swego czasu szalała na punkcie Justina Biebera.

Młoda gwiazda już od początku kariery nie ukrywała, że jest ogromną fanką męża Hailey Bieber. Może dlatego, gdy tylko zrobiło się o niej głośno na świecie, mogła spełnić swoje marzenie i spotkać się z Jusem. Do pamiętnej chwili doszło podczas ubiegłorocznej Coachelli. Pamiętacie?

I pomyśleć, że jeszcze jakiś czas wcześniej z powodu jej miłości do Justina Biebera rodzice Billie Eilish zastanawiali się, czy z córką wszystko w porządku...

Billie Eilish na terapii? Wszystko przez Justina Biebera

Mama Billie Eilish w rozmowie z córką opowiedziała o swoim niepokoju związanym z młodzieńczym zauroczeniem dziewczyny.

Chcę tylko powiedzieć, że rozważaliśmy wysłanie cię na terapię z powodu tego, jak niesamowicie ... jak bardzo cierpiałaś z powodu Justina Biebera. To było tak intensywne, że sprawiało ci wiele bólu!

- powiedziała Maggie Baird, na co zawstydzona Billie Eilish odpowiedziała:

Naprawdę? Och, to żenujące...

Co więcej, mama gwiazdy przypomniała, jak córka PŁAKAŁA słuchając w samochodzie numeru Jusa pt. As Long As You Love Me.

Jechaliśmy z Billie do studia tańca, leciała ta ​​piosenka, a ona szlochała. Potem wracaliśmy i znów szlochała... To była albo Marina and the Diamonds albo to, płakała... Każda piosenka Justina Biebera, ale akurat tę pamiętam naprawdę dobrze, i ten teledysk i Billie rozmawiająca ze mną o tym i z takim podekscytowaniem, że znów płacze i płacze.

- wspominała.

Co najciekawsze, piosenki Justina Biebera wciąż wywołują w Billie Eilish tyle samo emocji! Gdy gwiazda usłyszała rzeczoną piosenkę, w jej oczach natychmiast zaszkliły się łzy!

To jest prawdziwa miłość, prawda?

NAJNOWSZE