Magda Gessler opowiedziała o śmierci córki! "Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku"

2019-04-08 20:43
Magda Gessler
Autor: WBF

Magda Gessler opowiedziała o śmierci córki! "Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku"

Magda Gessler jest najsłynniejszą restauratorką w Polsce. Wszyscy znają ją z ostrych komentarzy, silnego charakteru i wyrazistego stylu. Ostatnio gwiazda TVN wyjawiła, że przeszła na nową dietę, dzięki której gubi kilogramy.

>> Magda Gessler się odchudza?! NOWA DIETA restauratorki działa cuda! Znamy szczegóły!

Jednak choć dziś jest szczęśliwą i spełnioną kobietę, mało kto wie, że Magda Gessler przeżyła kiedyś największy dramat, jaki może wyobrazić sobie matka.

MAGDA GESSLER KIEDYŚ I DZIŚ
Magda Gessler kiedyś i dziś

Autor: www.instagram.com/magdagessler_official

Poznalibyście restauratorkę sprzed lat? [GALERIA]

W latach 80. Magda Gessler była żoną Volkharta Müllera, z którym mieszkała w Madrycie. Tam urodziła syna Tadeusza. Para doczekała się także córeczki, która przyszła na świat znacznie przed terminem. Mimo zaciętej walki o jej życie, Anna zmarła, kiedy miała zaledwie dwa tygodnie. W tym samym roku zmarł mąż Magdy Gessler.

Magda Gessler opowiedziała o swoich trudnych przeżyciach w wywiadzie dla magazynu Party. To właśnie one sprawiły, że dziś jest taką osobą, jaką jest.

Mój charakter ukształtowały też niepowodzenia i życiowe dramaty: śmierć trzech ukochanych mężczyzn, strata dziecka. To traumatyczne doświadczenie nauczyło mnie jeszcze bardziej kochać życie, nie odkładać ważnych spraw na później. I co najważniejsze, nie szukać winnych

- powiedziała Magda Gessler w wywiadzie dla Party. Jak restauratorka poradziła sobie ze stratą dziecka?

Należy iść dalej. Myśleć o następnym dziecku, o zachowaniu rodziny, o tym żeby ból nie przesłonił nam świata. Oczywiście to mój sposób, bo każdy na takie tragedie reaguje inaczej

- wyznała.

Dziś Magda Gessler, poza synem Tadeuszem, ma także córkę Larę. Od 15 lat jest w związku małżeńskim z chirurgiem, Waldemarem Kozerawskim.

Magda Gessler
Autor: WBF

Zobacz też:

NAJNOWSZE