Magda Gessler kiedyś i dziś! Poznalibyście restauratorkę sprzed lat? [GALERIA]

2019-03-10 18:00

Magda Gessler kiedyś i dziś! Poznalibyście restauratorkę sprzed lat? [GALERIA]

Magda Gessler to jedna z barwniejszych postaci polskiego show biznesu. Kiedyś jedna z najbardziej znanych restauratorek, dziś - prawdziwa showmenka! Felietonistka, gospodyni Kuchennych Rewolucji, jurorka MasterChef, prowadząca Sexy Kuchnię Magdy Gessler... To po prostu człowiek orkiestra!

Ale nie tylko to sprawia, że Magda Gessler wzbudza emocje. Niektórzy zarzucają restauratorce przesadne poprawianie urody, zbyt mocny makijaż, niegustowne stroje czy doczepianie zbyt wielu pasm do swoich naturalnych włosów, przez co zdaniem krytyków restauratorka wygląda karykaturalnie.

O gustach się nie dyskutuje, a jeśli chodzi o to, jak Magda Gessler wygląda na co dzień, bez makijażu i fryzury znanych z tv, to można podejrzeć na jej Instagramie.

>> Magda Gessler bez makijażu! Odważnie... Wrzucilibyście TAKIE zdjęcie?!

Gospodyni Kuchennych Rewolucji pokazuje w mediach społecznościowych bardziej naturalną wersję siebie, udowadniając w ten sposób, że ma do siebie więcej dystansu, niż można przypuszczać...

HOT TEMAT!
Królowa Elżbieta II zamieściła pierwszy w historii wpis na Instagramie

Autor: Instagram / screen

Królowa Elżbieta II zamieściła pierwszy w historii wpis na Instagramie

Królowa Elżbieta II opublikowała pierwszy w życiu post na Instagramie! [WIDEO]

Niektórzy zapominają chyba, że gwiazda ma już 65 lat! Wiadomo, że nie wygląda tak, jak 20, 30 czy 40 lat temu. A jak wtedy wyglądała? Zobaczcie zdjęcia Magdy Gessler sprzed lat! Mocno się zmieniła? Poznalibyście, że to ta sama osoba?

NAJNOWSZE