Madzia z Big Brothera o rozstaniu z Olkiem: Byłam wrakiem człowieka! [SZCZEGÓŁY]

2021-04-11 20:00 RD
Madzia Wójcik
Autor: WBF Madzia Wójcik

Madzia i Olek poznali się w programie Big Brother, który emitowany był na antenie TVN7. Po opuszczeniu domu Wielkiego Brata związek Madzi i Olka rozkwitał. Finalnie jednak nie przetrwał on specjalnie długo. Madzia bardzo to przeżyła. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć więcej o tym jak przeżyła rozstanie. Przeczytajcie więcej na Hotplota.pl.

Madzia Wójcik była jedną z najbardziej kolorowych i zarazem jedną z najbardziej lubianych przez widzów uczestniczek programu Big Brother, który jakiś czas temu emitowany był na antenie TVN7. Świadczy o tym chociażby fakt, że Madzia wygrała program. 

Taniec na rurze. Pole dance dla początkujących | ESKA XD - Sportekspertka #20

W domu Wielkiego Brata poznała jednak Olka, który zawrócił jej w głowie. Finalnie - również poza programem - tworzyli oni szczęśliwy związek. Po dłuższym czasie okazało się jednak, że to nie to. Para się rozstała. Dopiero pół roku po zerwaniu Madzia postanowiła powiedzieć więcej o tym jak czuła się po rozstaniu. 

Ja byłam w bardzo złym stanie. Leżałam tygodniami, patrzyłam się tylko w obraz i byłam wrakiem człowieka. Ale to był taki etap. Po takim ciężkim etapie, przychodzi ten lepszy etap i tak jest zawsze. Trzeba to przejść (...) Już teraz serduszko mam wyleczone. Także jest okay. Wiadomo, że te pierwsze miesiące były ciężkie, ale teraz już jest dobrze. Koncentruję się na sobie. Jestem szczęśliwa. Budzę się codziennie i jestem happy. Wiadomo, że fajnie byłoby mieć kiedyś tę drugą połówkę, żeby być kiedyś jeszcze bardziej happy, ale na razie jestem zadowolona z tego, co mam. Nie narzekam

powiedziała Madzia w rozmowie z dziennikarką serwisu JastrząbPost. Madzia jednocześnie dodała, że ma instagramowy kontakt z Olkiem. Zarzeka się również, że na pewno nie będzie wielkiego powrotu tego związku. 

NAJNOWSZE