Joe Jonas i Sophie Turner zaszczepieni na koronawirusa! Pochwalili się na Instagramie

2021-04-10 9:52 kp
Joe Jonas i Sophie Turner
Autor: AGNY, MACE/Backgrid/East News

Gwiazdy czekają niecierpliwie w kolejkach na swój czas zaszczepienia przeciwko koronawirusowi. Zdecydowana większość celebrytów głośno zachęca do szczepień rozumiejąc, że to jedyna droga do powrotu do normalności i zatrzymania fali zachorowań i śmierci. Teraz przyszła czas na Sophie Turner i Joe Jonasa, którzy z dumą pokazali plasterki przyklejone w miejsce przyjęcia szczepionki.

Szczepienia w Stanach Zjednoczonych trwają i odbywają się w naprawdę szybkim tempie. Codziennie w punktach szczepień szczepionkę przeciwko koronawirusowi przyjmują tysiące kolejnych osób, dzięki czemu Amerykanie mają nadzieję na jak najszybsze rozprawienie się z pandemią. Regularnie szczepieniem chwalą się też kolejne gwiazdy.

Znani i lubiani głośno mówią o szczepieniach, by przekonać do nich tych, którzy wciąż wahają się, czy szczepienie przeciwko koronawirusowi jest potrzebne. Statystyki chorych i zmarłych są jednak bezlitosne i tylko masowe szczepienia zatrzymają kolejne tragedie i kolejne lockdowny. Gwiazdy doskonale zdają sobie z tego sprawę.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Sophie Turner i Joe Jonas zaszczepieni

Teraz swoją dawkę szczepionki przyjęli też Sophie Turner i Joe Jonas. Para pochwaliła się szczepieniem na Instagramie, pozując niczym superbohaterowie przed lustrem z kolorowym plasterkiem przyklejonym w miejsce szczepionki.

(Nie) złapmy tego!

- napisał Joe Jonas.

A Wy czekacie na swoją kolej?

Sonda
Czy zaszczepiłeś się przeciwko Covid-19?
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE