Love Island 3. Uczestnicy nowego sezonu randkowego reality show. Kto wystąpi?

2021-02-24 13:49 mm

Na antenę Polsatu wraca Love Island! Uczestnicy trzeciego sezonu ponownie powalczą o miłość w kultowym reality show, w którym rozkochali się polscy widzowie. Kto wystąpi w Love Island 3? Uczestnicy nowego sezonu z pewnością zadbają o to, żeby emocji nie zabrakło. Producenci zapowiadają mnóstwo nowości i niespodzianek. Co wydarzy się na Wyspie Miłości w 3 sezonie?

Spis treści

 1. Love Island 3. Kiedy start nowego sezonu?
 2. Zasady programu "Love Island. Wyspa Miłości"
 3. Love Island 3 - uczestnicy nowego sezonu

Czy nowa odsłona Wyspy Miłości powtórzy sukces pierwszych dwóch sezonów? Uczestnicy Love Island 3 z pewnością o to zadbają. Już pod koniec lutego startuje trzeci sezon ukochanego przez widzów Polsatu randkowego reality show. Co wydarzy się tym razem? Których uczestników widzowie pokochają najbardziej?

Love Island 3. Kiedy start nowego sezonu?

Trzecia edycja programu "Love Island. Wyspa Miłości" będzie mieć swoją premierę 28 lutego.

Premierowy odcinek Love Island 3 pojawi się na antenie w niedzielę 28.02.2021 o godzinie 20:00. Emisje następnych odcinków show, podobnie jak w poprzedniej edycji, zaplanowane są od poniedziałku do piątku oraz w niedziele po godzinie 22:00 na antenie Polsatu oraz o godzinie 20:00 w serwisie ipla.tv.

AKTUALIZACJA:

Na 3 dni przed startem Love Island 3 producenci ujawnili nazwiska i twarze uczestników. Zobaczcie, kim są nowi Wyspiarze:

>> Love Island 3: Nazwiska uczestników ujawnione! Oto twarze Wyspiarzy

Zasady programu "Love Island. Wyspa Miłości"

Uczestnicy Love Island 3 spragnieni miłosnych uniesień wylecą do słonecznej Hiszpanii. Dziesiątka singli zamieszka w luksusowej willi. Podobnie, jak w poprzednich sezonach, będą to wysportowani i przystojni faceci oraz bardzo atrakcyjne dziewczyny w wieku od 18 do 35 lat – w sumie w domu Islanderów zamieszka pięć kobiet i pięciu mężczyzn.

W trwających 6 tygodni randkowych podbojach uczestnicy już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie pojawiać się będą nowi mieszkańcy, których obecność wywoła spore zamieszanie. Nikt z mieszkańców nie może spać spokojnie, bowiem niespodziewane "przeparowania" zmieniają układ sił na Wyspie miłości. To właśnie wtedy w „kręgu ognia” uczestnicy decydują, czy chcą pozostać z aktualnym partnerem, czy może chcą spróbować stworzyć związek z kimś innym.

>> Britney Spears do krytyków swoich zdjęć: "Nie wyglądam, jak na okładkach? TRUDNO!"

Osoba bez pary opuszcza program. Istotnym elementem programu jest aktywny udział w grach i zabawach, które pomogą uczestnikom lepiej poznać resztę Islandersów, a także siebie nawzajem.

Dodajmy, że mieszkańcy willi są pozbawieni telefonów, dostępu do internetu, a niemal 50 kamer nieustannie śledzi każdy ich ruch. W finale o zwycięstwo walczą trzy pary. Tak, która zwycięży, musi zdecydować czy wybiera miłość, czy pieniądze - 100 tysięcy złotych.

Love Island - uczestnicy programu
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Love Island 3 - uczestnicy nowego sezonu

Kto wystąpi w trzeciej edycji Love Island? Uczestnicy nowego sezonu zostali ujawnieni na 4 dni przed premierą pierwszego odcinka show. Zobaczcie, co o nich wiemy i jak wyglądają nowi mieszkańcy Wyspy Miłości!

 • Piotr: Piotr to kolekcjoner marzeń, który uważa, że największy sukces jest jeszcze przed nim
 • Daniel: Towarzyski, zabawny, kochający sport i spontan
 • Natasha: Pilna studentka, która nienawidzi nudy. Z pozoru zamknięta, jednak tak naprawdę jest wulkanem energii
 • Waleria: Energiczna, spontaniczna i ambitna dziewczyna z artystyczną duszą, której życie uczuciowe to tragedia
 • Stella: Zabójczą bronią Stelli jest uwodzicielski taniec 💃 Przeszła niezwykłą metamorfozę - schudła 18 kg!
 • Ola: Ola nie uznaje przelotnych znajomości, a charakter jest dla niej ważniejszy od wyglądu
 • Maciej: Maciej jest wysokim, pewnym siebie i inteligentnym mężczyzną, którego znakiem szczególnym są tatuaże
 • Dawid: Nie lubi się nudzić, kocha sport i nie uprawia seksu dwa razy z tą samą dziewczyną 😈 No chyba że jest w związku
 • Mateusz: Jego tajną bronią jest uśmiech, największą pasją – sport, a wizytówką – doskonale umięśnione ciało.
 • Ania: Jest pewną siebie, wysoką blondynką o pogodnym nastawieniu do życia, która na co dzień pracuje jako... operator maszyn
Nauka jazdy na rolkach w domu | ESKA XD - Fit vlog #16
NAJNOWSZE