Love Island 3 - nazwiska wszystkich uczestników. Poznajcie nowych Islanderów

2021-02-28 7:38 mm

Kim są uczestnicy Love Island 3? Nazwiska nowych Wyspiarzy do ostatniej chwili trzymane były w tajemnicy, ale wreszcie wiemy, kto zamieszka na Wyspie Miłości! Zobaczcie, kim są nowi Islanderzy i co o nich wiemy!

Spis treści

 1. Love Island 3 - uczestnicy: Waleria Szewczyk
 2. Love Island 3 - uczestnicy: Maciej Dąbrowski
 3. Love Island 3 - uczestnicy: Anna Burska
 4. Love Island 3 - uczestnicy: Mateusz Zacharczuk
 5. Love Island 3 - uczestnicy: Dawid Zadrowski
 6. Love Island 3 - uczestnicy: Natasha van Vliet
 7. Love Island 3 - uczestnicy: Piotr Szczurek
 8. Love Island 3 - uczestnicy: Stella Staniszewska
 9. Love Island 3 - uczestnicy: Ola Daniel
 10. Love Island 3 - uczestnicy: Daniel Kosiorek
 11. Love Island 3 - uczestnicy: Piotr Jakimczuk
 12. Love Island 3 - uczestnicy: Jerry Buchail
 13. Love Island 3 - uczestnicy: Marcin Czech
 14. Love Island 3 - uczestnicy: Angela Dańczak

Już w niedzielę 28 lutego startuje trzecia edycja Love Island - najpopularniejszego programu randkowego w Polsce. Producenci zapewniają, że w tegorocznej odsłonie Wyspy Miłości emocje sięgną zenitu, a zadbać o to ma wyjątkowa dziesiątka atrakcyjnych singli.

Kim są uczestnicy Love Island 3? Nazwiska Wyspiarzy do ostatniej chwili trzymane były przez producentów show w tajemnicy. Przyszedł jednak czas na odkrycie kart. Znamy już wszystkich uczestników tegorocznej edycji Wyspy Miłości!

Sprawdźmy, co o nich wiemy i jak wyglądają.

Love Island 3 - uczestnicy: Waleria Szewczyk

Kim jest pierwsza z piątki dziewczyn, które zamieszkają na Wyspie Miłości?

Waleria Szewczyk ma 23 lata i urodziła się w Etiopii, skąd pochodzi jej mama. Najwięcej czasu spędziła jednak we Francji, w Carcassonne. Kilka lat temu wróciła do Polski. Obecnie mieszka i pracuje w Warszawie.

W towarzystwie uchodzi za energiczną i spontaniczną dziewczynę, która nie boi się nowych przygód. Nie ukrywa, że łatwo ją zdenerwować. Bywa wybuchowa i zdecydowanie potrafi postawić na swoim 💥

To prawdziwa artystyczna dusza! Uwielbia rysować, tańczyć oraz grać na instrumentach 🎨 Interesują ją nowe miejsca i kultury, dlatego często podróżuje.

Była świadkiem aż dwóch zamachów terrorystycznych!

W skali od 1 do 10 ocenia się… na 10! 😍

Od ponad pół roku jest singielką. Nie ukrywa, że nigdy nie miała szczęścia w miłości. Ba! Życie uczuciowe opisuje jako tragiczne i przyznaje, że dała się oszukać chłopakowi 😭

Doświadczenia nauczyły ją, że nie warto szukać ideałów. Przede wszystkim ceni sobie szczerość, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Głęboko wierzy, że to wszystko znajdzie u boku jednego z mieszkańców Love Island.

Love Island 3 - uczestnicy: Maciej Dąbrowski

Co wiemy o pierwszym z piątki chłopaków z Love Island 3?

Maciej Dąbrowski ma 26 lat i aż 198 cm wzrostu. Interesuje się motoryzacją i sportem. Trenuje boks oraz spędza wiele godzin na siłowni. Pracę łączy z pasją. Na co dzień jest trenerem personalnym 💪

W przerwie od treningów lubi sięgnąć po dobrą książkę, bo nic nie relaksuje go tak bardzo jak właśnie literatura 📚

Za swój największy atut uznaje pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów.

W skali od 1 do 10 przyznał sobie 8 punktów, bo jak mówi, po prostu pozytywnie ocenia swoją osobę! 😍

Uważa, że najważniejsze w życiu jest bycie szczęśliwą osobą.

Ze szczerością przyznaje, że nie ma dużego doświadczenia w związkach. Do tej pory nawiązał tylko jedną poważną relacją, która przetrwała w sumie 3 lata. Singlem jest od 6 lat.

Wymarzona partnerka Macieja to niska brunetka, która zachwyca zarówno wysportowanym ciałem, jak i poczuciem humoru, swoją osobowością oraz intelektem 🧠

Przez kilka lat przebywał na emigracji w Chicago. Obecnie mieszka i pracuje w Rzeszowie.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Love Island 3 - uczestnicy: Anna Burska

Ania Burska ma 29 lat i pochodzi z Żorów.

Ma opinię pewnej siebie i pozytywnie zakręconej osoby. Nie przejmuje się zdaniem innych i konsekwentnie dąży do celu. Nie uznaje porażek, a z każdej nieprzyjemnej sytuacji wyciąga wnioski.

Motto życiowe Ani to: „Martw się, co inni ludzie o tobie myślą, a zawsze będziesz ich więźniem”.

W skali od 1 do 10 Ania przyznałaby sobie aż... 9 punktów! 😍 Ma wysokie poczucie własnej wartości, ale jak sama mówi – nie jest idealna. Bywa niecierpliwa i zawsze dąży do perfekcji. Jako swój największy życiowy sukces uznaje zmianę stylu życia.

Na co dzień pracuje jako operator maszyn w Czechach. W wolnej chwili sporo ćwiczy, chodzi po górach i spędza czas z przyjaciółmi.

Jedną z jej największych pasji jest pływanie. W swojej kolekcji ma liczne medale z zawodów.

W ostatnim związku była prawie rok temu.

Jej wymarzony facet powinien być inteligentnym, obdarzonym poczuciem humoru, równie pewnym siebie wysokim brunetem z brodą i tatuażami, który ma dobre serce i umie traktować kobiety z szacunkiem.

Love Island 3 - uczestnicy: Mateusz Zacharczuk

Mateusz to 27-letni trener personalny z Malborka, któremu uśmiech nie schodzi z twarzy.

Ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jedną z jego zalet jest pracowitość. W programie chce nawiązać wyjątkowe relacje. Ma zielone oczy i brązowe włosy, ale uwagę zwraca przede wszystkim jego czarujący uśmiech. Jak mówi sam o sobie, jest osobą pozytywnie nastawioną do życia, którą cechuje pracowitość, sumienność oraz empatia 😊

Interesuje się przede wszystkim sportem. Przez sześć lat trenował kajakarstwo. Zajął nawet miejsce na podium Mistrzostw Polski Juniorów 🚣‍♂️ Dziś bardzo żałuje, że zakończył treningi w liceum. 

W 2017 roku wygrał zawody kulturystyczne w Sopocie. Rok później obronił tytuł.

Do pasji Mateusza należą też motoryzacja, muzyka oraz podróże. W sumie odwiedził około 40 krajów 🌇

W skali od 1-10 przyznaje sobie niepełnych 8 punktów. Jak podkreśla, stale pracuje nad tym, by być jeszcze lepszą wersją samego siebie 🙌 

Wymarzona partnerka trenera personalnego to taka, która zachwyca swoimi długimi włosami, ciemną karnacją, jasnymi oczami, wysportowanym ciałem oraz zniewalającym uśmiechem. Mateusz oczekuje też wsparcia oraz chęci budowania nowych relacji.

W ostatnim związku był niespełna rok temu.

Love Island 3 - uczestnicy: Dawid Zadrowski

Dawid ma 25 lat i na Love Island szuka brakującego elementu w życiowej układance.

Pochodzi z Wejherowa, a na co dzień mieszka w pięknym i klimatycznym Trójmieście.Największą pasją Dawida jest zdecydowanie piłka nożna. Wyspiarz uwielbia też wszelkiego rodzaju sporty sezonowe.W towarzystwie uchodzi za bardzo ambitnego perfekcjonistę, która nierzadko wymaga od siebie zdecydowanie za dużo.Studiuje turystykę, a pracuje jako agent nieruchomości. Uważa, że największy sukces jeszcze przed nim. Jest pracowity, ale nie zapomina o rozrywkach. Z życia czerpie pełnymi garściami, a jego motto to „Work hard, play hard” 💪 W skali od 1 do 10 przyznaje sobie 9 punktów. Dlaczego nie 10? Wszystko przez - jak to określa - ciężki charakter.Nie ukrywa, że kobiety w jego obecności często czują się zawstydzone, a każdy z jego związków trwał około 4 miesięcy. Nigdy nie uprawia seksu więcej niż 2 razy z jedną dziewczyną. Wyjątkiem jest oczywiście partnerka, z którą zdecydował się związać.Ideał kobiety? Najlepiej, żeby wyglądała tak samo rano i wieczorem. Od drugiej połówki oczekuje też inteligencji i poczucia humoru.

Love Island 3 - uczestnicy: Natasha van Vliet

Natasha ma 22 lata i wciąż studiuje. Sama o sobie mówi, że jest bardzo zorganizowana i sumienna. Dowodem na to jest fakt, że w tym samym czasie studiuje zarządzanie w języku angielskim i pracuje w firmie leasingowej 📒 Jej największą pasją są jednak podróże oraz eksperymenty kulinarne. Wyspiarka wciąż żałuje, że nie dała rady pogodzić studiów na kierunku dietetyka z codziennymi obowiązkami.W skali od 1 do 10 daje sobie 7 punktów, bo jest kilka rzeczy, nad którymi musi popracować, ale „z pewnością nie jest taka zła” 😉Jak sama mówi, z początku może wydawać się zamknięta, ale to tylko pozory. Natasha to tak naprawdę wulkan energii 💥Podobają jej się wysocy, dobrze zbudowani bruneci, którzy powinni zaskakiwać nie tylko wyglądem, ale też opiekuńczością, namiętnością oraz… ciepłym i czarującym głosem!Singielką jest od niedawna. Bez wstydu mówi o tym, że jej poprzedni związek był bardzo nudny, a między nią a partnerem nie było tego czegoś 💔 „Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana” – podkreśla. 

Love Island 3 - uczestnicy: Piotr Szczurek

Piotr ma 35 lat i od pół roku jest singlem. Jego umięśnione ciało zdobią przyciągające uwagę tatuaże, a w skali od 1 do 10 przyznał sobie aż... 10 punktów! Uchodzi za osobę konsekwentną i nie toleruje porażek. Wszystkie doświadczenia traktuje jako lekcje, z których trzeba wyciągnąć jak najwięcej dla samego siebie.Na co dzień łączy pracę ze swoją największą pasją. Jest trenerem personalnym i dietetykiem.Kiedyś tańczył w zespole ludowym. Dziś interesuje się przede wszystkim mieszanymi sztukami walki, filmem oraz motocyklami.Gdyby miał opisać wymarzoną partnerkę przy użyciu porównania do kogoś ze świata show-biznesu, chciałby, by wyglądała jak włoska aktorka Monica Belluci i posiadała osobowość innej, równie znanej gwiazdy kina Jennifer Lawrence.Wygląd to jednak nie wszystko. Wyspiarz oczekuje od drugiej połówki szczerości i wrażliwości. W ostatnim związku był pół roku temu.

Love Island 3 - uczestnicy: Stella Staniszewska

Stella ma 29 lat i kocha taniec. Jest bardzo pedantyczna. Nienawidzi bałaganu. W jej szafie wszystko musi być nie tylko równo poskładane, ale również ułożone kolorami. Ceni w sobie wytrwałość i chęć niesienia pomocy. Bywa jednak też mocno niecierpliwa i zbyt ufna. Największym sukcesem w jej życiu było schudnięcie 18 kilogramów i odkrycie życiowej pasji, jaką jest kulturystyka 🏋️‍♀️ Jaka jest zatem jej największa porażka? Oczywiście zaniedbanie się i doprowadzenie do stanu sprzed schudnięcia.Mimo wielkiego wysiłku, jaki włożyła w swoją przemianę, w skali od 1 do 10 przyznaje sobie 8.5 punktu. Jak podkreśla – jest świadoma swoich niedoskonałości i wie, że musi nad nimi popracować.Wyspiarka ma jasno określony typ wymarzonego mężczyzny. Ten, jej zdaniem, powinien mieć minimum 185 centymetrów wzrostu i imponować swoimi mocnymi barkami oraz silnymi ramionami. Ciemny blondyn o zielonych oczach, przeszywającym spojrzeniu, a do tego inteligentny, stanowczy i dominujący to jest to 😉

Love Island 3 - uczestnicy: Ola Daniel

Ola nie ma wątpliwości, że najlepsze w życiu jeszcze przed nią. Na co dzień studiuje równolegle dwa kierunki: dziennikarstwo i prawo 👩‍🎓 Zawsze znajduje jednak czas dla bliskich i… dla samej siebie. To właśnie „Kochaj siebie” jest jedną z jej życiowych sentencji.Mimo tego bywa też krytyczna wobec samej siebie. W skali 1-10 przyznała sobie 7 punktów.„Dużo muszę zmienić i poprawić, aby z dnia na dzień być lepszą wersją siebie” - mówi. Jeśli chodzi o partnera, to ten powinien być przede wszystkim męski. Dla Oli znacznie ważniejszy od wyglądu jest charakter. Gdy ten się zgadza, reszta nie ma już takiego znaczenia. Nie ukrywa jednak, że podobają jej się dobrze zbudowani mężczyźni.Przez ponad dwa lata była w szczęśliwym związku. Mimo rozstania Wyspiarka uważa, że był to jeden z najlepszych czasów w jej życiu, głównie przez fakt, że wiele nauczyła się o samej sobie. Zebrane doświadczenie chciałaby wykorzystać u boku nowego chłopaka. Nie interesują jej przelotne spotkania. Na Love Island szuka przyjaciół, no i oczywiście miłości.

Love Island 3 - uczestnicy: Daniel Kosiorek

Jego długie, rozwiane włosy z pewnością wzbudzą zainteresowanie Wyspiarek. Poznajcie nowego uczestnika – Daniela. To niebieskooki 24-latek, którego znakiem rozpoznawczym są długie, falowane włosy, przywodzące na myśl surferów z amerykańskich filmów dla nastolatków. Od ponad roku profesjonalnie zajmuje się modelingiem. Aktualnie kończy też studia.Jest równie zakręcony, co jego włosy. Uchodzi za osobę bardzo towarzyską i łatwo dopasowującą się do sytuacji, w której się znalazł. Jak podkreśla – śmieje się ze wszystkiego, nawet z totalnych głupot 😁Ceni sobie spontaniczność. Kiedyś po imprezie w Wietnamie odłączył się od grupy i zgubił telefon. Godzinami szukał swojego hotelu, a za przewodnika miał tylko koniec języka. Pomógł mu poznany na stacji benzynowej Wietnamczyk. Największą pasją Daniela jest sport. Uczestnik Love Island jeździ na longboardzie, snowboardzie surfuje, uprawia kajakarstwo i spędza długie godziny na siłowni. Interesują go też sporty zespołowe, a przede wszystkim koszykówka 🏀W skali od 1 do 10 daje sobie 8, ale wciąż pracuje nad tym, by awansować w swoich (i nie tylko 😉 ) oczach.Do tej pory był w czterech związkach. Najdłuższy z nich trwał 1.5 roku. Wymarzona partnerka? Wysoka, szczupła brunetka o kobiecych kształtach, która dba nie tylko o ciało, ale i o umysł.

Love Island 3 - uczestnicy: Piotr Jakimczuk

W towarzystwie Piotrek uchodzi za pewnego siebie mężczyznę, który potrafi zdobyć kobietę, używając swojego elektryzującego spojrzenia. Jego największą pasją jest sport. Jest wielkim fanem piłki nożnej, natomiast siłownia to dla niego styl życia.

Piotr wierzy w magię oraz w to, że na Love Island znajdzie kobietę, która skradnie jego serce i sprawi, że poczuje się szczęśliwy. Czy ma ideał? Tak. To szczupła, zadbana blondynka, która charakteryzuje się szczerością, czułością, poczuciem humoru oraz znajomością dobrych manier. Nic nie odrzuca go tak bardzo jak właśnie ich brak. 

Dobrze, by tak jak on lubiła zwierzęta. Piotr jest właścicielem uroczego, puchatego samojeda.

Love Island 3 - uczestnicy: Jerry Buchail

Jeremiasz urodził się w Polsce, ale wychowywał się w Niemczech. Ma 25 lat i doskonale wie, czego chce od życia!

Na co dzień Jerry pracuje jako menadżer restauracji i właśnie ten fakt ze swojego życia uważa za największy sukces. Jest pełen optymizmu, nigdy się nie poddaje i zawsze dąży do celu.Znajomi cenią go za bycie pomocnym, lojalnym i towarzyskim. Przeszkodą w nawiązywaniu relacji bywa jego wybuchowy temperament 💥Do największych pasji Jeremiasza należą: taniec, sport, muzyka, gra na gitarze, moda oraz… astrologia! 🔮Uważa, że nie ma sensu żyć tym, co było, ani też tym, co będzie, a jedynie tym, co jest teraz.

Jerry twierdzi, że nie ma ludzi idealnych, dlatego skali od 1 do 10 daje sobie mocną 9 😎 Singlem jest od 2 lat, a w dotychczasowych związkach doświadczył bardzo dużo, dzięki czemu doskonale wie, czego oczekuje od swojej drugiej połówki.

Wymarzona partnerka Jerry'ego to taka, która jest słodka, naturalna, miła i inteligentna. Jeśli chodzi o wygląd, to powinna być drobniejsza.Zgłaszając się do Love Island, kierował się zasadą, że co ma być, to będzie. W najlepszym wypadku znajdzie miłość!

Love Island 3 - uczestnicy: Marcin Czech

Marcin na co dzień prowadzi sklep spożywczy, a na Love Island przyleciał szukać miłości i nowych znajomych. 

Jest czarnowłosym 26-latkiem z piwnymi oczami i tatuażami, który sam siebie opisuje jako spokojnego, cierpliwego, ostrożnego i zdyscyplinowanego chłopaka.

Interesuje się przede wszystkim kulturystyką i boksem. Właściwie od małego trenuje jakiś sport. Doszedł nawet do finału bokserskich amatorów, co uważa za swój największy sukces.W skali od 1 do 10 daje sobie 7 punktów. Uważa się za dobrego i zadbanego człowieka, ale nie lubi się przechwalać.

Jego życie uczuciowe było bardzo burzliwe. Marcin został w przeszłości zdradzony, co uważa za największą z poniesionych porażek. Dziś uważa, że najważniejsze, iż z każdej relacji wyciągnął wnioski i wie, czego chce.Wymarzona partnerka Wyspiarza powinna być szczerą, troskliwą, samodzielną i niższą od niego blondynką bądź brunetką z niebieskimi lub piwnymi oczami.

Poza miłością, Marcin oczekuje na Love Island także dobrej zabawy. Tej na pewno tu nie zabraknie!

Love Island 3 - uczestnicy: Angela Dańczak

Ze swoim ostatnim partnerem zamieszkała… po trzecim spotkaniu, śpi w skarpetkach i fascynuje ją ezoteryka. Poznajcie Angelę, 25-letnią, uroczą blondynkę o niebieskozielonych oczach, która właśnie dołączyła do ekipy Love Island!

O sobie mówi, że jest dobrym i świadomym człowiekiem, który lubi pomagać innym. Do swoich zalet zalicza szczerość i ufność, deklaruje też, że nie ma na swoim koncie porażek: „wszystko w moim życiu jest lekcją” – przyznaje.

Na co dzień prowadzi własną działalność gospodarczą, zajmuje się też fotografią i modelingiem.

W innych ludziach docenia ambitność, szczerość i pozytywne nastawienie. Trudno jej z kolei znieść brak cierpliwości, rozkojarzenie i bujanie głową w obłokach.

Największy sukces? „Miejsce, w którym się obecnie znajduję”.

W skali od 1 do 10 nieskromnie przyznaje sobie 10, bo kocha zarówno swoje wady i zalety.

Jej życiowe motto, to „twoje życie czeka, aż się pojawisz”. My też już czekamy, aż pojawisz się na naszej wyspie! 😁

Ma za sobą jedynie trzy poważniejsze związki. Ostatnia z jej relacji była najbardziej skomplikowana: „myślę, że wierzyłam w niego bardziej niż on sam w siebie. Mieliśmy inne oczekiwania, ale był to dojrzały i fajny związek”.

Jej wymarzony facet musi być wyższy od niej, przystojny, dobrze ubrany, ambitny, inteligentny, przedsiębiorczy… Lista życzeń mogłaby ciągnąć się w nieskończoność, ale z tego wszystkiego dla Angeli najważniejsza jest szczerość i szacunek.

Czego oczekuje od pobytu na Wyspie Miłości? Przede wszystkim przygody, przeżycia czegoś nowego i oderwania od codziennej rutyny. Masz to jak w banku, Angela!

NAJNOWSZE