Love Island 3. Streszczenie odcinków z pierwszego tygodnia

2021-03-04 7:53 mm
Love Island 3 - pary
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Najlepszy randkowy program w Polsce wystartował. Uczestnicy reality show Polsatu wprowadzili się do willi Love Island. Co u nich słychać? Jak radzą sobie w pierwszych dniach po rozpoczęciu programu? Zobaczcie streszczenie odcinków 1. tygodnia trzeciej edycji show "Love Island. Wyspa Miłości"

Spis treści

 1. Dzień 1
 2. Dzień 2
 3. Dzień 3
 4. Dzień 4
 5. Dzień 5
 6. Dzień 6
 7. Dzień 7

Co słychać u uczestników Love Island 3? Za nami pierwsze chwile programu. W niedzielę 28 lutego Wyspiarze poznali się nawzajem. W willi zamieszkało nie 10, a 11 Islandersów, bo niespodziewanie po pierwszym parowaniu w ogrodzie pojawiła się nowa uczestniczka Ola. Odbyło się też pierwsze w 3. sezonie parowanie uczestników. Kto z kim się połączył? Jak uczestnicy zareagowali na swoje koleżanki i kolegów? Jeśli jesteście ciekawi, co u nich słychać, poniżej znajdziecie streszczenie odcinków z pierwszego tygodnia show.

Dzień 1

Jako pierwsze w hiszpańskiej willi pojawiły się dziewczyny - Waleria, Ania, Natasha, Stella i Ola. Wyspiarki bardzo szybko znalazły współne tematy i z niecierpliwością czekały na przybycie męskiej częsci ekipy. Zanim jednak pięciu wysportowanych i atrakcyjnych mężczyzn przybyli na Wyspę miłości, w willi pojawiła się prowadząca show, Karolina Gilon, aby porozmawiać z dziewczynami i dowiedzieć się jakich partnerów szukają. Czy oczekiwania Islanderek znalazły odzwierciedlenie w rzeczywistości? O tym przekonaliśmy się chwilę później, gdy do akcji wkroczyli Wyspiarze!

Przyszedł czas na pierwsze w tej edycji parowanie! Zgodnie z regułami programu każda z Wyspiarek może dać do zrozumienia mężczyźnie, że jest w jej typie, a Islander może wybrać każdą z kobiet, również będącą już w parze. Mateusz jako pierwszy przekroczył próg Wyspy Miłości. Obserwując mężczyznę, zawstydzone Wyspiarki nie odważyły się zrobić kroku do przodu, aby pokazać zainteresowanie. Bazując jedynie na pierwszym wrażeniu Mateusz postanowił wybrać Natashę. Chwilę później w willi pojawił się Daniel, któremu również wpadła w oko Natasha! W wyniku odbicia partnerki, Mateusz ponownie został singlem   Do Wyspiarzy dołączył Maciek, najwyżyszy z uczestników, co okazało się dużym atutem dla Ani, która nie zawahała się pokazać, że mężczyzna jest w jej typie. Maciek odzwajemnił zainteresowanie Ani.  

Kolejny Wyspiarz, 35-letni Piotr, trener personalny, wybrał uśmiechniętą Stellę. Na swoich partnerów wciąż czekały Waleria i Ola. Stawkę wśród męskiej części Islanderów zamykał Dawid. Dziewczyny nie potrafiły się zdecydować, czy nowy mieszkaniec jest dobrym kandydatem na partnera. Dawid wziął sprawy w swoje ręce i odbił Maćkowi, Anię! Tym samym Maciek i Mateusz zostali singlami i mogli wybrać pomiędzy Walerią, a Olą. Mateusz zdecydował się spróbować zbudować relację z Walerią, a Maciek z Olą.

Tak oto powstały pierwsze pary w programie: 

 • Natasha & Daniel
 • Stella & Piotr
 • Ania & Dawid
 • Waleria & Mateusz
 • Ola & Maciek

Po pierwszym parowaniu przyszedł czas na omówienie wyborów w grupach. Panowie przy okazji postanowili wyjaśnić sobie kwestie odbijania partnerek. Z kolei dziewczyny nie były od końca przekonane do swoich wyborów, dlatego czym prędzej postanowiły poznać swoich partnerów! Pierwszy dzień w willi to także pierwsza impreza, w trakcie której do Wyspiątek niespodziewanie dołączyła nowa uczestniczka - Ola. Piękna brunetka wzbudziła zainteresowanie wszystkich. Dziewczyny zaczęły się zastanawiać z którym Wyspiarzem nowa mieszkanka willi może stworzyć parę. Ola nie tracąc czasu postanowiła poznać naszych Wyspiarzy. I tak oto wiemy już, że w oko wpadli jej Mateusz i Dawid. Aby panowie nie poczuli się zbyt pewnie...Wyspiarki dostały wiadomość o jacuzzi, w którym ku zaskoczeniu Islanderek czekał kolejny uczestnik. Jak wygląda nowy Islander i której dziewczynie wpadnie w oko? O tym przekonamy się już dziś wieczorem!

Kolejny odcinek "Love Island. Wyspa miłości" już dziś o godzinie 22:05 na antenie Polsatu!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Dzień 2

Zgodnie z zapowiedzią, na Wyspie Miłości pojawił się nowy uczestnik, Piotrek. Umięśniony, opalony i wytatuowany mężczyzna zrobił ogromne wrażenie na naszych Islanderkach - Ani, Stelli i Oli, które z radością przedstawiły nowe ciacho pozostałym mieszkańcom. O ile Aleksandra, 11 Islanderka, została szybko zaakceptowana przez dziewczyny, tak w przypadku Piotra, panowie są niepewni i czując zagrożenie dyskutowali o nowym uczestniku.

Wiadomo, że na Wyspie Miłości bycie singlem nie jest dobrym pomysłem, dlatego nowi uczestnicy wyruszyli na łowy. Aleksandra postanowiła poznać się bliżej z Mateuszem, a Piotr z resztą Islanderek, aby sprawdzić, z którą z dziewczyn ma największe szanse na zbudowanie relacji.

Okazało się, że na Wyspie Miłości są pary, które pierwsze parowanie uważają za celny strzał. Mowa o Stelli i Piotrze, którzy nowy dzień rozpoczęli od wspólnego śniadania, a ich zabawa w kisielu zaowocowała pierwszym pocałunkiem. Z kolei Ania i Maciek rozdzieleni przez Dawida, wciąż mają się ku sobie. Maciek chcąc odbić kumplowi dziewczynę zdecydował się na szczerą męską rozmowę. Wygląda na to, że Dawid będzie musiał zainteresować się inną Islanderką.

Podczas pierwszego przeparowania Aleksandra wybrała Mateusza, a Piotr.. no właśnie, tego dowiemy się już dziś wieczorem! Czy Waleria, która właśnie została singielką stworzy parę z Piotrem? A może nowy Islander wybierze inną Wyspiarkę?

Dzień 3

W ostatnim odcinku "Love Island. Wyspa miłości" Aleksandra i Mateusz oraz Natasha i Piotr dostali szansę na bliższe poznanie. Każda z par poszła na randkę, aby przekonać się, czy nowe pary na Wyspie Miłości mają się ku sobie. Romantyczny nastrój sprzyjał Wyspiarzom, którzy bardzo pozytywnie ocenili wspólny czas. Tymczasem inni Wyspiarze szykowali grunt pod nowe relacje. Ania postanowiła wyjaśnić sobie sytuację z Dawidem, aby z czystym sumieniem budować relację z Maćkiem. Daniel próbował rozmów z Islanderkami, aby wiedzieć z którą ma największe szanse na związek. Mieszkańcy wyspy wciąż jeszcze zdają się uważnie obserwować i szukać dla siebie odpowiedniego partnera. Delikatne podchody, tajemnicze spojrzenia i szczere uśmiechy są stosowane przez niemal wszystkich. Wciąż jednak czekamy na to, aż nasi Islandersi przestaną blokować swoje serca i otworzą się na miłość i uczucia.

Spokój w willi i dystans między uczestnikami zaniepokoiły Karolinę Gilon! Prowadząca show postanowiła zrobić Wyspiarzom niespodziewaną pobudkę, a chwilę później zaspani mieszkańcy musieli wziąć udział w kolejnym przeparowaniu... Tym razem to dziewczyny wybierały partnerów. Zgodnie z przewidywaniami Aleksandra wybrała Mateusza, Stella postanowiła kontynuować relację z Piotrkiem, Ania zgodnie  z przewidywaniami wybrała Maćka. Najciekawsze wybory czekały nas na końcu! Ola postawiła na Dawida, a Waleria na Piotra, odbijając go Natashy. Ostatnią parę stworzyli ponownie Natasha i Daniel. Czy tym razem uda im znaleźc nić porozumienia?

Spokój Wyspiątek nie potrwa długo, ponieważ w najbliższym odcinku do willi wiedzie nowa uczestniczka - Karolina! Piękna blondynka z Kanady z nietuzinkową figurą zdecydowanie zrobi wrażenie na Wyspiarzach. Czy dziewczyny powinny obawiać się konkurencji? Któremu Wyspiarzowi wpadnie w oko nowa Islanderka?

Dzień 4

W 4. odcinku temperatura wrzenia na Wyspie Miłości osiągnęła punkt krytyczny. Jeszcze lekko zaspane Wyspiątka wzięły udział w pikantnej konkurencji. Pozbawieni wzroku i słuchu mężczyźni musieli ocenić w skali od 1 do 10 pocałunek dziewczyn. Niespodziewanie w trakcie zabawy do willi weszła nowa uczestniczka - Caroline Juchniewicz, która z ogromną pewnością siebie pocałowała każdego z Wyspiarzy. Intensywność pocałunków zaskoczyła nie tylko męską część mieszkańców, ale także nasze Wyspiarki, które obserwowały całość z lekkim niepokojem.

Caroline zrobiła wrażenie na wszystkich mieszkańcach, ale chyba największe na Mateuszu, który po chwili rozmowy z Kanadyjką nie był w stanie dojść do siebie. Nowa Islanderka szybko przystąpiła do działania i ... zaprosiła Mateusza na randkę, wzbudzając poruszenie wśród dziewczyn. A Wyspiarz totalnie zaskoczony propozycją jeszcze bardziej zanurzył sie myślami w pięknej Caroline. Randka tylko pogłębiła ten stan.

Tymczasem w willi Maciek postanowił podkręcić tempo rozwoju relacji z Anią. W tajemnicy przed partnerką przygotował romantyczną kolację, czym bardzo pozytywnie zaskoczył Wyspiarkę. Oczarowana gestem partnera Ania nie była w stanie ukryć emocji. Wygląda na to, że lód stopniał i Ania otworzy się na związek z Maćkiem.

Wydaje się, że Ola i Dawid również zmierzają w kierunku miłości... Zapłakana dziewczyna szukała męskiego ramienia i pocieszenia w trudnych chwilach wywołanych tęsknotą za bliskimi. Zaskoczony widokiem Islander zaopiekował się partnerką, co ewidentnie spodobało się Oli i pozwoliło jej uwierzyć, że z Dawidem można zbudować związek.

Dzień 5

Świadomie bądź nie, Caroline wprowadziła nieco zamieszania na Wyspie Miłości. Zawróciła w głowie Mateuszowi, który aktualnie jest w parze z Aleksandrą. Wyraźnie zagubiony chłopak wyjawił, że chciałby rozwijać obie te relacje jednocześnie. Obecna partnerka nie była jednak zainteresowana i stwierdziła, że wycofuje się z tego miłosnego trójkąta, po czym…. wskoczyła do kolejnego. Rozpoczęła rozmowę z Dawidem, który dotychczas związany był z Olą. Ten przyznał, że obie Islanderki podobają mu się tak samo i nie może się zdecydować. Co z tego wyniknie?

Tymczasem wydaje się, że w dobrym kierunku zmierza relacja innych Islandersów. Waleria zacieśnia relacje z Piotrem ucząc go języka francuskiego, a Ania postanowiła zrobić przyjemność Maciejowi przygotowując dla niego śniadanie.

Był też pierwszy oficjalny pocałunek! Piotr i Stella bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie. Wybrali się na romantyczną randkę w góry, gdzie czekał na nich przygotowany stolik, pyszne przekąski i niespodzianka. Piotr chcąc sprawić przyjemność partnerce przyniósł na rękach pieska z miejscowego ośrodka. Ten gest wyraźnie wzruszył wrażliwą Islanderkę. Wspólny spacer z czworonogiem okazał się być piękną niespodzianką i kolejnym krokiem do zacieśniania się ich relacji.  

Po emocjonującym dniu przyszedł czas na zabawę. Caroline przeprowadziła quiz, dzięki któremu Wyspiarze mogli skonfrontować swoje preferencje. Jedno z pytań doprowadziło do pierwszych nieprzyjemnych spięć w willi...

Dzień 6

Emocje na wyspie miłości dają o sobie znać. W ostatnim odcinku polało się wiele łez. Natasha, która od początku nie ukrywała, że Daniel nie jest partnerem jej marzeń wyznała z płaczem, że ten związek nie ma przyszłości, a sam jego surferski wygląd ją irytuje. Zdenerwowała żaliła się koleżankom, że nie chce spędzić kolejnej nocy w jednym łóżku z długowłosym modelem.

Kryzys miała także Ania. Dotychczas zauroczona swoim partnerem Wyspiarka przyznała, że tempo rozwoju tej relacji ją przytłacza i chciałaby mieć więcej swobody. Maciek starał się zrozumieć 29-latkę, ale przyznał, że sam nie wie jak powinien się teraz zachować. Zakłopotany wyznał kolegom, że nie może zamykać się tylko na jedną relację i chciałby lepiej poznać nową Islanderkę - Caroline. Tą zapowiedzią wyraźnie zszokował Mateusza, który od momentu poznania Kanadyjki nie może oderwać od niej oczu i.. rąk. Chętnie bym już podziałał w TYCH sprawach – zdradził.

Uff zbyt dużo emocji. Czas na zabawę! Tym razem Wyspiarze przeprowadzili kontrolę osobistą. Na podstawie zawartości walizki i dołączonej anegdoty musieli odgadnąć do kogo należy bagaż. Dowiedzieliśmy się na przykład, która z Islanderek spędziła najgorszą randkę w życiu marznąc pod wiatą przystankową, a który z Panów poderwał dziewczynę udając lekarza.

Na koniec odcinka atmosfera ponownie zrobiła się gęsta. Podczas wieczornej imprezy Piotr, który deklarował swoją lojalność wobec Walerii całą uwagę poświęcił byłej wybrance.. Natashy. Para oddała się zmysłowemu tańcu, który wywołał zazdrość i smutek w oczach obecnej partnerki. Czy przez swoje zachowanie wytatuowany 32-latek straci sympatię Walerii?

Dzień 7

W hiszpańskiej willi nie brakuje emocji. Pomiędzy Wyspiarzami pojawiają się pierwsze zauroczenia. Nie brakuje romantycznych wyzwań, czułych gestów, ale także łez i rozczarowań. W niedzielnym odcinku Wyspiarzy odwiedzi Karolina Gilon! Czas na przeparowanie.

Przypomnijmy – obecnie w willi znajduje się 6 par oraz jedna singelka, pochodząca z Kanady Caroline. Wydaje się, że od samego początku skradła ona serce Mateusza, który dotychczas był w parze z Aleksandrą. Czy chłopak porzuci obecną partnerkę i stworzy związek z blond pięknością z zzagranicy? A może dziewczynę wybierze Maciek, który do tej pory starał się wyłącznie o względy Ani. Ta w ostatnim odcinku oznajmiła chłopakowi, że czuje się przez niego osaczona i chciałaby mieć więcej przestrzeni. Islander nieco zszokowany postawą swojej faworytki może chcieć znaleźć szczęście u boku kogoś innego.

Po ostatniej wieczornej imprezie nie jest jasna również sytuacja między Walerią i Piotrkiem. 32-latek wzbudził zazdrość dziewczyny poddając się ponętnemu tańcu z Natashą. Obie Islanderki bardzo mu się podobają, którą z nich ostatecznie wybierze? Ciężki orzech do zgryzienia ma także Dawid – zarówno Ola, jak i Aleksandra przypadły mu do gustu. Przyznał, że nie potrafi podjąć decyzji z którą z dziewczyn chciałby stworzyć wartościową relację.

NAJNOWSZE