Love Island 3. Kto wygra program? Uczestnicy z największą szansą to...

2021-02-28 19:00 mm
Love Island 3 - kto wygra program
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto wygra Love Island 3? Którzy uczestnicy mają największą szansę na zwycięstwo nowej edycji Wyspy Miłości? Polska edycja znanego randkowego reality show kolejny raz przyciąga przed ekrany tysiące widzów. Każdy z nich na pewno szybko znajdzie swoich faworytów. Na Hotplota.pl sprawdzamy, którzy uczestnicy mają największa szansę na wygraną.

Już w niedzielę 28 lutego startuje trzecia edycja najpopularniejszego randkowego reality show "Love Island. Wyspa Miłości".

Dziesiątka uczestników programu zamieszkała w luksusowej willi w słonecznej Hiszpanii, aby powalczyć o miłość... albo pieniądze. Którzy z nich przetrwają do finału, a którzy szybko pożegnają się z programem? Którzy uczestnicy najbardziej przypadną do gustu widzów i najważniejsze pytanie: którzy Islanderzy wygrają Love Island 3?

Love Island 3 - faworyci widzów

Program Love Island od pierwszego sezonu wzbudza wśród polskich widzów wiele emocji, a po każdym odcinku w mediach społecznościowych trwają burzliwe dyskusje o tym, co zrobili lub powiedzieli uczestnicy show. Widzowie z pewnością szybko wyrobią sobie o singlach opinię i wiele osób już po pierwszych odcinkach bez trudu wskaże swoich faworytów. 

Jeśli i Wy macie już swoich ulubieńców, koniecznie dajcie nam o tym znać. Weźcie udział w naszej sondzie, w której typujemy najfajniejszych Islanderów trzeciej edycji Love Island.

Kto Waszym zdaniem powinien wygrać ten sezon Wyspy Miłości?

Zagłosujcie!

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE