Love Island 3: Gdzie mieszkają uczestnicy trzeciej edycji Wyspy Miłości?

2021-02-27 10:00 mm
Love Island - uczestnicy programu
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Gdzie kręcone są odcinki "Love Island 3"? Co wiemy o willi Islanderów? Tuż przed startem trzeciego sezonu show sprawdzamy szczegóły i przypominamy reguły programu.

Już w niedzielę 28 lutego w Polsacie zobaczymy premierowy odcinek trzeciego sezonu programu "Love Island. Wyspa Miłości". Niedawno dowiedzieliśmy się, kim są uczestnicy 3. edycji najpopularniejszego show randkowego w Polsce. Czas sprawdzić pozostałe szczegóły na temat programu.

Czy wiecie, gdzie kręcone jest Love Island?

Love Island 3 - willa uczestników

Podobnie, jak w pierwszych dwóch sezonach, uczestnicy "Love Island. Wyspa miłości" zamieszkają w luksusowej willi z wieloma udogodnieniami. Do dyspozycji Islandersów będzie m.in. basen. To właśnie przy nim najczęściej flirtują mieszkańcy. W willi uczestnicy będą mieli do dyspozycji przestronny salon, kuchnię, sypialnię i obszerną garderobę, a także przepiękny ogród z dużym basenem, gdzie z pewnością Islandersi będą spędzać najwięcej czasu. Na mieszkańców czeka również kryjówka, czyli pokój miłości, w którym będą mogli spędzić intymne chwile sam na sam.

W pięknej willi uczestnicy spędzą cześć tygodni, aby móc bliżej się poznać, połączyć w pary, a przede wszystkim zakochać! Zdjęcia do programu Love Island powstają w Hiszpanii

Love Island - zasady programu

Polska wersja programu Love Island oparty jest na brytyjskim formacie. W programie od samego początku pojawia się dziesiątka uczestników: pięć kobiet i pięciu mężczyzn. Każdy z uczestników jest singlem. 

Na pierwszym etapie uczestnicy poznają się i podczas przedstawiania każda z kandydatek może pokazać zainteresowanie poszczególnymi chłopakami. Panowie wskazują następnie swoje kandydatki.

Z biegiem czasu do programu dołączają nowi uczestnicy. Mogą oni odbić partnera innemu mieszkańcowi. Wówczas pozostaną oni w programie. Ci, którzy zostaną bez pary, żegnają się z show. 

Podczas programu dochodzi też do przeparowania. Uczestnicy siadają wówczas w kręgu ognia i wybierają nowych partnerów. Niewybrani oczywiście odpadają.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE