Pierwszy trójkąt w Love Island 3. Mateusz wybrał Caroline? Piłka po stronie Aleksandry

2021-03-04 14:18 mm
Love Island 3 - Caroline Juchniewicz i Mateusz
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Nowi uczestnicy Love Island to zawsze gwarancja zamieszania i tak właśnie się stało, kiedy do willi Islanderów weszła Caroline Juchniewicz. Piękność, która przyjechała na Wyspę prosto z Kanady, wyraźnie wpadła w oko Mateuszowi. Co zrobi z tym fantem Aleksandra?

Na Wyspie miłości pojawiła się Caroline Juchniewicz - nowa blond piękność z Kanady, która zrobiła wrażenie na wszystkich mieszkańcach. Panowie docenili jej urodę i figurę, a panie...no cóż...nasze Wyspiarki poczuły realne zagrożenie.

Najbardziej poruszony obecnością Caroline był Mateusz, który po chwili rozmowy z dziewczyną, nie był w stanie dość do siebie. Nowa Islanderka szybko przystąpiła do działania i ... zaprosiła Mateusza na randkę, wzbudzając poruszenie wśród dziewczyn.

A Wyspiarz totalnie zaskoczony propozycją jeszcze bardziej zanurzył sie w marzeniach z piękną Caroline w roli głównej. Randka tylko pogłębiła ten stan.

Pierwszy trójkąt w Love Island?

Po romantycznym spotkaniu para ukryła się na tarasie, co nie umknęło uwadze Waleriii i Ani. Islanderki niczym prawdziwe "kobiety szpieg" postanowiły sprawdzić co takiego porabiają Caroline i Mateusz. Widząc przytulenia i bliskość między Wyspiarzami były mocno poruszone tym, jak szybko Mateusz zaangażował się w relację z Caroline, nie mówiąc nic Aleksandrze.

W najbliższym odcinku dowiemy się jak rozwinie się sytuacja w miłosnym trójkącie! Mateusz wyraźnie zauroczony Caroline będzie spędzał z nią dużo czasu w odosobnieniu. Czułe gesty dostrzeże Aleksandra. Mateusz będzie chciał wyjaśnić sytuację z partnerką.

Czy to oznacza, że Wyspiarz podjął decyzję, z którą z dziewczyn chce budować relacje? A może Aleksandra widząc czułe gesty Caroline i Mateusza postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce?

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17
NAJNOWSZE