Love Island 3 - przeparowania. Kto jest z kim? Oto aktualne pary!

2021-03-02 12:59 mm
Love Island 3 - przeparowania
Autor: Polsat / Love Island. Wyspa Miłości

Kto z kim jest w parze w trzeciej edycji Love Island? Przeparowania to już wyspiarska tradycja i stały element programu, który gwarantuje, że w willi uczestników nikt nie może osiąść na laurach. Co przyniosło najnowsze przeparowanie w Love Island 3? Jak obecnie wyglądają pary randkowego reality show? Zobaczcie!

Na Wyspie Miłości nie ma nudy, a to między innymi dzięki zasadzie przeparowania. W Love Island 3 uczestnicy mają już za sobą pierwszą zmianę par. Co przyniesie?

Pierwsze przeparowanie. Kto z kim jest aktualnie?

W Love Island bycie singlem nie jest najlepszym pomysłem, dlatego już w drugim odcinku nowi uczestnicy wyruszyli na łowy. Ola postanowiła poznać się bliżej z Mateuszem, a Piotr z resztą Islanderek, żeby sprawdzić, z którą z dziewczyn ma największe szanse na zbudowanie relacji.

Okazało się, że w willi Love Island są pary, które pierwsze parowanie uważają za celny strzał. Mowa o Stelli i Piotrze, którzy nowy dzień rozpoczęli od wspólnego śniadania, a ich zabawa w kisielu zaowocowała pierwszym pocałunkiem.

Z kolei Ania i Maciek rozdzieleni przez Dawida, wciąż mają się ku sobie. Maciek chcąc odbić kumplowi dziewczynę zdecydował się na szczerą męską rozmowę. Wygląda na to, że Dawid będzie musiał zainteresować się inną Islanderką.

Podczas pierwszego przeparowania Aleksadra wybrała Mateusza

Z kim zostanie Piotr? O tym widzowie Love Island 3 przekonają się już we wtorkowy wieczór, podczas odc. 3 tegorocznej edycji randkowego show Polsatu. Oczywiście zaraz po przeparowaniu aktualną konfigurację par znajdziecie na Hotplota.pl

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Obecne pary Love Island 3 to:

  • Ania i Dawid
  • Daniel i Natasha
  • Maciek i Ola
  • Piotrek i Stella
  • Waleria i Mateusz
NAJNOWSZE