Lourdes Leon szokuje na Instagramie! Madonna grzeczniejsza niż jej własna córka

2021-01-27 14:00 AM
Lourdes Leon, Madonna
Autor: Matt Baron/BEI/Shutterstock/EAST NEWS

W zeszłym tygodniu najstarsza córka Madonny zadebiutowała na Instagramie. 24-latka do tej pory nie korzystała z platformy, co dziwiło większość internautów. Teraz jej fani mają powód do radości. Od zeszłego tygodnia mogą podziwiać jej posty na Insta. Póki co są tylko trzy, ale już teraz zapowiada się ciekawie… Jak będzie? Z pewnością mega odważnie!

Wiele osób już dawno dziwiło się faktem, że 24-letnia Lourdes Leon nie prowadzi konta na Instagramie. W przeciwieństwie do swojej mamy, która na Insta ma ponad 15 milionów followersów i prawie 5 tysięcy postów jej córka żyła z dala od aktywnego kontaktu z fanami, których z pewnością nie brakuje.

Internauci bardzo się więc ucieszyli, gdy na Insta zobaczyli profil Lourdes. Aż chce się powiedzieć, że jaka matka, taka córka. Pierwsze zdjęcie, jakie pojawiło się na jej Instagramie to odważna fotka na której dziewczyna pozuje w majtkach z napisem Juicy, które pochodzą z kampanii Juicy Couture x Parade Underwear. Odważna fotka i pozy już teraz zapowiadają, że profil córki gwiazdy popu będzie naprawdę hot!

Dalej na stronie można znaleźć jeszcze dwa filmiki, które promują współpracę Leon z Adidasem.

ESKA XD #014

LOURDES LEON BĘDZIE SZOKOWAĆ NA INSTAGRAMIE?

Odważny debiut 24-letniej Lourdes z pewnością mało kogo dziwi, w końcu to córka Madonny, która również nie stroni od odważnych sesji czy wielu kontrowersji. Pytanie tylko, czy faktycznie Lourdes będzie zachwycać fanów hot fotkami, czy raczej odważnym zdjęciem chciała zachęcić internautów do kliknięcia przycisku „follow”?

Jedno jest pewne, niedaleko pada jabłko od jabłoni!

NAJNOWSZE