Selena Gomez BEZ STANIKA na zakupach w Louis Vuitton? Odważnie!

2021-01-27 11:00 mm
Selena Gomez
Autor: ARIS/Backgrid/East News

Selena Gomez pojawiła się w salonie znanej marki w bardzo odważnej kreacji. Czy gwiazda rzeczywiście nie miała na sobie stanika, jak podają niektóre zagraniczne serwisy?

Selena Gomez pojawiła się na ulicy w zaskakująco odważnej odsłonie. W sieci pojawiły się jej nowe zdjęcia zrobione podczas zakupów w jednym z ekskluzywnych sklepów. Zdaniem kilku wydawnictw, artystka wybrała się do salonu Louis Vuitton bez stanika!

Zdjęcia piosenkarki pojawiły się m.in. w brytyjskim Daily Mail. Dziennikarze dziennika nie mają wątpliwości, że pod luźnym swetrem Selena Gomez nie miała biustonosza.

Na stronach serwisu pojawił się także film nakręcony przez osobę czekającą pod salonem. Nagranie znajdziecie w dalszej części artykułu.

Selena Gomez kręci nowy serial

Z relacji dziennikarzy wynika, że Selena Gomez wybrała się na zakupy do salonu Louis Vuitton w przerwie sesji zdjęciowej do nowego serialu Only Murders In The Building.

Zdjęcia odbywają się aktualnie w Nowym Jorku na Manhattanie. To świetne miejsce dla zakupoholików z grubym portfelem, ale niestety nie wiemy, czy Selena znalazła w ofercie tej znanej marki coś dla siebie, czy tylko zabijała czas przeglądając nowe kolekcje.

Zdjęcia Seleny Gomez zrobione podczas zakupów możecie obejrzeć na stronie Daily Mail.

Zobacz też: Selena Gomez w najlepszych i najgorszych filmach. Zgadzasz się z tym rankingiem?

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 22.01.2021
NAJNOWSZE