Lindsay Lohan znów komentuje zdjęcia Tygi! Raper kolejny raz ją wyśmieje?

2019-10-23 14:00 AM
Lindsay Lohan
Autor: SplashNews.com/East News

Lindsay Lohan to twarda zawodniczka i łatwo nie odpuszcza. Wygląda na to, że była imprezowiczka bardzo chce bliżej poznać Tygę. Lindsay za pomocą mediów społecznościowych bacznie obserwuje życie rapera. Gwiazda kolejny raz postanowiła ruszyć do ataku i przypomniała o sobie w komentarzach pod zdjęciem Tygi.

Lindsay Lohan rzadko kiedy się poddaje. Wszystko wskazuje na to, że Tyga jest na celowniku Lindsay. Już w 2018 roku Lindsay próbowała poderwać rapera, jednak ten wyśmiał jej komentarze pod swoimi zdjęciami, czy tym razem zrobi to samo? Jak poinformował jeden z zagranicznych serwisów, Lindsay Lohan znów chce zwrócić na siebie uwagę Tygi. Pod jego ostatnim postem z dwoma zdjęciami z Sydney, aktorka opublikowała komentarz:

„Naśladowca”. – pisała Lindsay dodając śmiejące się emotki.

 

Tyga nie zareagował jeszcze na komentarz, jednak jego fani nie dali Lindsay spokoju. W wielu komentarzach, internauci wyrażali swoją niechęć do Lohan, kilka osób prosiło ją, by odpuściła i zostawiła rapera w spokoju.

LINDSAY LOHAN PODRYWA BYŁEGO FACETA KYLIE JENNER?

Lindsay Lohan już rok temu próbowała za pomocą komentarzy w mediach społecznościowych poderwać Tygę. Na nic się zdały jej starania, bo raper jedyne co zrobił, to wyśmiał jej zaloty i totalnie ją olał.

Podobno Tyga nie brał słów Lohan na poważnie. Uważa, że nie jest wiarygodną osobą przez jej reputację i zamiłowanie do imprez. Dodatkowo osoby z otoczenia rapera powtarzają, że Lohan kompletnie nie jest w typie byłego faceta Kylie Jenner!

No cóż, Lindsay Lohan będzie musiała pogodzić się z porażką…

Zobacz też: 

NAJNOWSZE