Lil Masti nago w ciaży

i

Autor: Akpa, screen z IG: lilmasti

Lil Masti nago w ciąży. Dzieli się najintymniejszym momentem

2023-03-03 10:45

Lil Masti nago w ciąży zaskoczyła swoich fanów. Influencerka pokazała intymne ujęcia prosto z planu zdjęciowego, na których wygląda wręcz rewelacyjnie. Obserwatorzy byli zachwyceni tym, jak rozkwita. Wielu z nich wskazało, że najprawdopodobniej właśnie przez ten post było nam dane poznać płeć malucha. O co chodzi? Przekonajcie się sami!

Ciąża Anieli Bogusz poruszyła niemal cały świat polskiej branży internetowej. Kobieta dzieli się z fanami najważniejszymi momentami z tej niesamowitej przygody. Mogli zobaczyć nie tylko jej reakcję na tę wiadomość, ale również ojca maleństwa. Tym razem na Instagramie możemy oglądać Lil Mast nago w ciąży. Influencerka pokazała swoim obserwatorom intymne ujęcia prosto z planu zdjęciowego. Najbardziej spostrzegawczy zauważyli pewien szczegół, który doprowadził ich do teorii odnośnie płci dziecka. Uważają, że ten dowód wskazuje na to czy jest to chłopiec czy dziewczynka. Szczegóły znajdziecie pod wideo!

Tak Lil Masti zareagowała na ciążę! Zalana łzami WSZYSTKO nagrała

Na mój pogrzeb obowiązuje…? | Dokończ Piosenkę #10

Lil Masti nago w ciąży

Lil Masti dokumentuje swoją ciążę od samego początku. Kobieta chętnie chwali się tym, jak rozwija się fizycznie oraz duchowo. Swoim fanom postanowiła pokazać zdjęcia, na których doskonale widać, jak zmienia się jej ciało. Dodała do niego przeuroczy podpis, na którym oznajmiła swojemu maluchowi, że dzięki niemu czuje się odważniejsza i silniejsza. Będzie mieć naprawdę piękną pamiątkę na przyszłość!

Wersow - płeć dziecka przypadkowo ujawniona?! Dziewczyna Friza powiedziała TO za szybko

Czuję jak moje życie nabrało nowego sensu. Czuję jak się zmieniam. Czuję jak wszystko dookoła się zmienia. Czuję jak kwitniesz we mnie każdego dnia. Czuję jak staję się dzięki Tobie jeszcze silniejsza i odważniejsza. - napisała Lil Masti.

Dziecko Lil Masti - płeć

Choć Aniela Bogusz oficjalnie nie potwierdziła płci dziecka, fani domyślają się, jaka jest prawda. Wskazują oni na różowe kwiaty, które pojawiły się na fotografiach. Trzeba przyznać, że może mieć to sens. Rodzicom i maleństwu życzymy jak najwięcej zdrowia!

Coś przeczuwam że to będzie dziewczynka❣️🤗

Będzie dziewczynka

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE