Lil Masti

i

Autor: AKPA

Tak Lil Masti zareagowała na ciążę! Zalana łzami WSZYSTKO nagrała

2023-01-06 13:07

Wieść o ciąży Lil Masti rozgrzała polską sieć. Influencerka i gwiazda MMA ogłosiła, że jest w stanie błogosławionym, udostępniając w sieci efekty zmysłowej sesji z ukochanym. Gwiazda zdecydowała się też pokazać, jak zareagowała na wieść, że zostanie mamą. Takiej reakcji chyba nikt się nie spodziewał! Aniela Bogusz nie wiedziała, co ze sobą zrobić.

Już jakiś czas temu Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz, poinformowała swoich widzów i internautów, że zamierza zrobić sobie przerwę od udziału w walkach MMA, jako powód podając chęć założenia rodziny. Na początku 2023 roku gwiazda sieci poinformowała, że jej marzenie o byciu mamą się spełni i to już za kilka miesięcy. Influencerka obwieściła, że jest w stanie błogosławionym, zamieszczając w mediach społecznościowych efekty wzruszającej sesji ciążowej, na której pozuje ze swoim ukochanym, ojcem dziecka. To jednak nie koniec. Lil Masti postanowiła dać też fanom wgląd w jej życie prywatne, udostępniając na TikToku wideo dokumentujące jej reakcję na odkrycie, że jest w ciąży. Gdy dawna SexMasterka zobaczyła wynik testu ciążowego, zalała się łzami.

Lil Masti w ciąży! Zdjęcie z ukochanym wzruszy do łez

Julia Żugaj vs. HITY 2000

Lil Masti w ciąży

To wideo wzruszy nawet największego twardziela. Znana ze swojej przebojowości i twardego charakteru Aniela Bogusz pokazała się z zupełnie innej, bardzo delikatnej strony. Gwiazda sieci zamieściła na TikToku wideo, za pośrednictwem którego pokazała, jak wyglądała jej reakcja, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży. Aby mieć 100% pewności, Aniela powtórzyła test. Nie brakowało łez i okrzyków radości. Fani twierdzą, że każde dziecko chciałoby zostać tak przywitane przez swoich przyszłych rodziców. Gratulujemy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE