Liam Hemsworth wydał oświadczenie! Widać, jak mu ciężko

2019-08-13 8:45
Liam Hemsworth
Autor: Rex Features/East News

Nie ma wątpliwości, że to Liam Hemsworth zdecydowanie gorzej przechodzi rozstanie z Miley Cyrus niż ona sama. Podczas gdy wokalistka bawi się z Kaitlynn Carter na wakacjach we Włoszech, aktor z przygnębieniem zastanawia się nad swoją przyszłością. Wobec niekończących się plotek i dyskusji w sieci, Liam postanowił wydać krótkie oświadczenie w tej sprawie.

Zaledwie osiem miesięcy po ślubie Liam Hemsworth i Miley Cyrus rozstali się. I wygląda na to, że nie jest to kolejny mały kryzys, jakich para ma za sobą dziesiątki. Od 2010 roku wokalistka i aktor wiele razy rozstawali się i wracali do siebie, za każdym razem deklarując miłość większą niż poprzednio. Tym razem jednak sprawa wygląda naprawdę poważnie, bo o rozstaniu oficjalnie poinformował rzecznik pary, a Miley natychmiast wyjechała do Włoch w towarzystwie nowej sympatii.

Do mediów nie przedostały się dotąd żadne oficjalne informacje na temat powodów rozstania Miley Cyrus i Liama Hemswortha oraz tego, które z małżonków postanowiło zakończyć relację. Zagadkowy post na Instagramie Miley wskazuje jednak na to, że to piosenkarka porzuciła swojego męża.

>> Miley Cyrus pierwszy raz po rozstaniu: "Nie walcz z ewolucją"

Liam Hemsworth o rozstaniu z Miley Cyrus

Po dniu spędzonym w towarzystwie brata i jego rodziny, załamany Liam Hemsworth wydał na Instagramie krótkie oświadczenie. Aktor chce w ten sposób uniknąć sytuacji takich jak ta przez nas już opisywana, kiedy to paparazzi zaczepiają go na ulicy i pytają o rozstanie z Miley Cyrus.

Witajcie wszyscy. Mam tylko krótką informację, że ja i Miley ostatnio się rozstaliśmy i życzę jej zdrowia i szczęścia. To prywatna sprawa nie wydawałem, i nie wydam żadnych komentarzy żadnym dziennikarzom czy mediom. Wszystkie cytaty przypisywane mi są fałszywe.

- napisał Liam Hemsworth pod zdjęciem przedstawiającym zachód słońca.

To musi być dla niego wyjątkowo trudny czas. Po wielu latach nieformalnego związku gwiazdor w ubiegłoroczne Boże Narodzenie poślubił swoją ukochaną i mógł mieć nadzieję, że od tamtego momentu ich związek będzie pasmem wspólnego szczęścia. Informatorzy różnych mediów od dawna donosili jednak, że wizja przyszłości Liama i Miley diametralnie się różniła - podczas gdy on marzył o spokoju i założeniu rodziny, ona oświadczyła niedawno, że nie planuje mieć dzieci.

Czy to ostateczny koniec miłości Liama Hemswortha i Miley Cyrus?

NAJNOWSZE