Liam Hemsworth przerywa milczenie po rozstaniu! "Nie rozumiesz, jak to jest"!

2019-08-12 20:50 nk
Miley Cyrus i Liam Hemsworth pierwszy raz jako małżeństwo na oficjalnej gali
Autor: Rex Features/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili oficjalnie rozstanie. Zaraz po tym paparazzi przyłapali piosenkarkę na radosnych igraszkach z drugą kobietą we Włoszech, a załamanego aktora - z bratem i jego dziećmi w Australii. Liam Hemsworth po raz pierwszy skomentował też rozstanie z Miley Cyrus! Co powiedział?

Ta informacja spadła na nas w weekend, jak grom z jasnego nieba. Ukochana przez fanów para, Miley Cyrus i Liam Hemsworth, rozstali się! Powiedzmy to sobie wprost - wszystko wskazuje na to, że to Miley zostawiła Liama dla byłej dziewczyny Brody'ego Jennera! Kiedy bowiem ona świetnie bawi się z nową kochanką we Włoszech, on szuka pocieszenia u rodziny w Australii!

Liam Hemsworth komentuje rozstanie

Jak Wam pisaliśmy, Liam Hemsworth spędza czas po rozstaniu w Australii, gdzie pocieszyć go stara się brat. Chris Hemsworth zabrał Liama razem ze swoimi dzieciakami na mrożony jogurt. Oczywiście cały czas śledzili ich paparazzi. Na fotkach z tego wyjścia Liam wyglądał na totalnie załamanego.

Fotoreporterzy oczywiście nie uszanowali trudnego dla Liama czasu i postanowili zaczepić go, by zapytać o samopoczucie po rozstaniu. Jego wypowiedź jest jednoznaczna: Miley Cyrus bardzo go skrzywdziła!

Nie rozumiesz, jak to jest. Nie chcę o tym rozmawiać, ziomek.

- powiedział Liam Hemsworth reporterowi Daily Mail Australia.

Miley Cyrus wiedziała, że to nie przetrwa?!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth byli razem dziesięć lat. Para już kilkukrotnie rozstawała się i wracała do siebie. W końcu zakochani zdecydowali się na ślub. Wydawało się, że piosenkarka i aktor dojrzeli w końcu do prawdziwego związku i założenia rodziny. Ona jednak wciąż deklarowała w wywiadach i w mediach społecznościowych, że jest osobą homoseksualną w heteroseksualnym związku. Czyżby już wtedy wiedziała, że mąż nie pociąga jej tak, jak powinien? W końcu osiem miesięcy po ślubie stało się jasne, że ten związek musi się skończyć, a chwilę później Miley już całowała się namiętnie nad jeziorem Como z byłą laską Brody'ego Jennera, Kaitlynn Carter!

Zobacz też:

NAJNOWSZE