Liam Hemsworth dowiedział się o rozstaniu z Miley Cyrus z mediów! Nie uzgodnili tego

2019-09-17 14:58 kp
Liam Hemsworth i Miley Cyrus
Autor: Amy Sussman/Getty AFP/East News

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w sierpniu tego roku ogłosili poprzez ich rzecznika prasowego, że się rozstają. Niemal w tym samym czasie wokalistka bawiła się już we Włoszech z Kaitlynn Carter, a Liam... przecierał oczy ze zdumienia. Okazuje się bowiem, że gwiazdka nie uzgodniła z nim, że pubicznie ogłosi koniec ich związku!

Liam Hemsworth nie miał wątpliwości co do tego, czy dawać swojemu związkowi z Miley Cyrus jeszcze jedną szansę po tym, jak ich rzecznik ogłosił w sierpniu koniec ich związku. Choć para przechodziła w ciągu ostatnich dziesięciu lat wiele kryzysów, ten był jednym z nich.

Gdy w grudniu ubiegłego roku Liam Hemsworth żenił się z Miley Cyrus, miał prawo podejrzewać, że w końcu udało mu się zdobyć serce ukochanej na zawsze. W sierpniu tymczasem, gdy światło dzienne ujrzało oświadczenie o ich rozstaniu, ona była już zaangażowana w nowy romans.

I to właśnie szybka relacja Miley Cyrus z Kaitlynn Carter doprowadziła do tego, że Liam Hemsworth nie zastanawiał się długo nad tym, co dalej - natychmiast złożył pozew o rozwód. Zwłaszcza, że ogłoszenie rozstania było wyłącznie jej decyzją...

Liam Hemsworth nie wiedział o rozstaniu z Miley Cyrus

W sierpniu 2019 roku rzecznik Miley Cyrus opublikował oświadczenie:

Liam i Miley podjęli decyzję o separacji. Wciąż ewoluując, zmieniając się jako partnerzy i osoby, zdecydowali, że to jest najlepsze, koncentrując się na sobie i karierze. Nadal pozostają oddanymi rodzicami dla wszystkich swoich zwierząt, z miłością opiekując się nimi na czas rozstania. Prosimy o szacunek dla tego czasu i ich prywatności.

- mogliśmy przeczytać.

Wiadomo, że Liam Hemsworth i Miley Cyrus już wiele tygodni wcześniej zmagali się z kryzysem. Zgodnie z doniesieniami, para przez długi czas starała się ratować związek i pojawiała razem publicznie, mimo złych stosunków. Decyzja o rozstaniu mogła być zatem jedyną właściwą. Szkoda, że Miley podjęła ją sama...

Jak informują amerykańskie media, 10 sierpnia 2019 Liam Hemsworth przebywał w Australii i nie miał zielonego pojęcia o tym, że jego żona postanowi ogłosić światu, że nie jest już z nim związana. Aktor miał dowiedzieć się o tym z oświadczenia - tak, jak my wszyscy. I tego nie potrafi jej wybaczyć.

Jak wszyscy pamiętamy, już jakiś czas później Liam Hemsworth złożył w Los Angeles pozew o rozwód.

Spodziewaliście się, że Miley Cyrus tak go potraktuje?

NAJNOWSZE