Jak Miley Cyrus zareagowała na to, że Lindsay Lohan podrywała Liama Hemswortha? WIEMY!

2019-09-14 21:47 nk
Miley Cyrus i Kaitlynn Carter
Autor: Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Lindsay Lohan podrywa Liama Hemswortha? Jej flirciarski komentarz na Instagramie nie uszedł uwadze fanów... Co na to Miley Cyrus, która kiedyś przyjaźniła się z LiLo, a niedawno rozstała się z mężem? Wiemy! Jej reakcja na komentarz Lindsay może Was zaskoczyć!

Jak Wam pisaliśmy, Lindsay Lohan zostawiła dwuznaczny komentarz pod zdjęciem Liama Hemswortha z bratem, Chrisem. Choć jej słowa o chęci spotkania w Sydney lub Bondi brzmiały dosyć niewinnie, wszyscy, którzy znają LiLo, wiedzieli, że ta dziewczyna szuka kłopotów!

Fakt, że Liam Hemsworth jest świeżo upieczonym singlem. Aktor złożył w końcu pozew rozwodowy przeciwko Miley Cyrus. Ale przecież formalnie wciąż jest żonaty, a jego małżonka to kiedyś świetna koleżanka Lindsay! Czy to na pewno tak wypada?! I to publicznie?!

Co na to Miley Cyrus?

Okazuje się, że Miley Cyrus dość szybko wypatrzyła komentarz LiLo pod zdjęciem Liama i Chrisa! Jak na niego zareagowała? Możecie być zaskoczeni!

Otóż Miley Cyrus nie wkurzyła się na Lindsay Lohan ani nie czuła się zdradzona. Ogólnie cała sytuacja obeszła ją... zaskakująco mało! Jedne, co zrobiła ponoć wciąż obecna żona Liama to... wyśmiała koleżankę!

Miley ma to już za sobą, jest z Kaitlynn, jest skupiona na sobie i Kaitlynn, więc nie poświęcała uwagi temu, co dzieje się w świecie Liama. A w to wlicza się jakakolwiek korespondencja z Lindsay Lohan.

- mówi osoba z otoczenia Miley Cyrus w rozmowie z amerykańskim serwisem HollywoodLife.com. Inne źródło tego samego serwisu twierdzi natomiast, że w związku z całą sytuacją piosenkarka... "miała niezły ubaw"!

Miley Cyrus i Liam Hemsworth, Lindsay Lohan
Autor: Splash News/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE