Kendall Jenner została blondynką! Wygląda najlepiej z Kardashianek?

2019-09-17 14:32 kp

Kendall Jenner ma za sobą niezliczone metamorfozy za sprawą pracy w modelingu. Prywatnie jednak gwiazda była jednak wierna swoim prostym, ciemnym włosom. Aż do teraz! Kendall postanowiła poeksperymentować z blondem i na ostatnim koncercie pojawiła się zupełnie odmieniona. Tego typu próby mają za sobą wszystkie jej siostry. Wygląda najlepiej?

Kendall Jenner postanowiła zostać blondynką! Modelka i celebrytka pojawiła się w nowej, odmienionej wersji na koncercie Tylera the Creatora w Brixton. Gwiazda mogła wywołać znacznie mniejsze poruszenie niż zawsze, bo... wiele osób jej nie rozpoznało!

Przygody z blond-włosami mają za sobą niemal wszystkie siostry Kendall Jenner. Czy Kendall wypada w blondzie najlepiej z nich wszystkich?

Siostry Kardashian jako blondynki

Na stałe w jasnych włosach zakochała się Khloe Kardashian, którą już od lat możemy podziwiać jako blondynkę. Celebrytka porzuciła ciemne włosy wraz ze swoją wielką metamorfozą, którą przeszła kilka lat temu. Gwiazda wrzuciła wtedy zbędne kilogramy i została blondynką.

Wyświetl ten post na Instagramie.
KoKo Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Kilkakrotnie przygody z blondem miała też oczywiście Kim Kardashian. Ostatnio celebrytka przefarbowała się na blond przy okazji promowania swoich nowych perfum. Wcześniej platynowy kolor prezentowała m.in. w 2017 roku.

Kim Kardashian jako blondynka
Autor: Johns PkI / Splash News/EAST NEWS

>> Kim Kardashian jednak nie ma tocznia! Na co naprawdę cierpi celebrytka?

Blond-epizod ma też za sobą oczywiście Kylie Jenner. Celebrytka rok temu spędziła jako blondynka kilka miesięcy.

Kylie Jenner jako blondynka
Autor: 247PAPS.TV / SplashNews.com/EAST NEWS

Kendall Jenner tymczasem postawiła na nieco ciemniejszy kolor blondu z widocznym, ciemniejszym odrostem przy głowie. Czy zabawi w tym kolorze na dłużej? I czy wygląda lepiej niż siostry? Zobaczcie sami!

Zobacz też:

NAJNOWSZE