Lexy Chaplin odrzuciła zaręczyny Dubiela! Wyznanie zaskoczyło wszystkich!

2022-07-03 17:20 NN
Lexy Chaplin odrzuciła zaręczyny Dubiela! Wyznanie zaskoczyło wszystkich!
Autor: Screenshot Instagram/marcindubiel Lexy Chaplin odrzuciła zaręczyny Dubiela! Wyznanie zaskoczyło wszystkich!

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel byli niegdyś jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu, a Youtuber spotyka się obecnie z byłą przeciwniczką ex-dziewczyny, Natsu. Co Lexy sądzi o ich związku? Czy Natsu faktycznie odbiła chłopaka rywalce? I przede wszystkim - dlaczego Lexy odrzuciła zaręczyny Dubiela?

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel byli swojego czasu jedną z ulubionych par internautów. Niestety sławni Youtuberzy rozstali się i nawet, gdy wszystko wskazywało na to, że ponownie doszli do porozumienia, wszystko się skończyło. Dubiel zaczął się później spotykać z Natsu, a fani wysnuli domysły, że rywalka odbiła Lexy ukochanego. Ile jest w tym prawdy? Jak się okazuje - niewiele.

ZOBACZ TAKŻE: Kubicka rozstała sie z Baronem? Sandra wyznała, że tęskni za Alkiem

Dlaczego Lexy Chaplin odrzuciła zaręczyny Dubiela?

... to pytanie zadawało sobie wielu internautów. Lexy opowiedziała o tym w rozmowie z Sylwestrem Wardęgą. Przyznała, że choć Dubiel "po powrocie" był absolutnie wspaniały, to oświadczyny bardzo ją zaskoczyły. Dlaczego zdecydowała się je odrzucić? Youtuberka wyznała, że jej serce było zbyt złamane po ich pierwszym rozstaniu, by mogła zdecydować się na taki krok.

Bałam się. Moje serce było tak złamane wcześniej, że gdybym miała znowu drugi raz spróbować... Po prostu nam nie wyszło. No nie mogłam drugi raz. Ja chciałam naprawdę spróbować, ale miałam taką traumę po tym rozstaniu... - wyznała Lexy. 

Lexy Chaplin o związku Dubiela z Natsu

Lexy ucięła pogłoski, jakoby Natsu odbiła jej ukochanego. Jasno bowiem podkreśliła, że to ona zakończyła relację z Dubielem i to dopiero wtedy jej były chłopak zaczął spotykać się z jej rywalką. Na pytanie o to, co sądzi o tej relacji, odparła: Jak się dogadują, to kim ja jestem, żeby im mówić, że nie mogą być w związku? Przyznała jednak, że początkowo było jej z tym... dziwnie. 

ZOBACZ TAKŻE: Youtuberzy, którzy kiedyś mieli milionowe odsłony, a dziś nikt o nich nie pamięta

Sonda
Interesujesz się życiem miłosnym celebrytów?
Oskar Cyms o sukcesie My Girl i planach na przyszłość
NAJNOWSZE