Kubicka rozstała sie z Baronem? Sandra wyznała, że tęskni za Alkiem

2022-07-01 14:54 Joanna Dembek
Sandra Kubicka i Alek Baron
Autor: AKPA Sandra Kubicka i Alek Baron rozstali się?

Od dłuższego czasu możemy podpatrywać w social mediach co dzieje się między Sandrą Kubicką a Baronem, którzy od dłuższego czasu tworzą bardzo zgrany związek. Jednak niedawno pojawiły się niepokojące doniesienia mówiące o tym, że modelka i muzyk nie są już razem. Sandra odniosła do plotek.

Sandra Kubicka i Alek Baron od dłuższego czasu tworzą bardzo udany związek. Oficjalnie spotykają się od listopada 2021 roku i do tej pory udowodnili, że łączy ich bardzo silna więź. Baron i Sandra często dzielę się swoim życiem codziennym z fanami na Instagramie. Nigdy nie szczędzą sobie czułości i wyglądają na bardzo szczęśliwych.

Sandra Kubicka odniosła się do plotek na temat rozstania z Baronem?

Jednak niedawno modelka oznajmiła, że musi opuścić ukochanego i będzie za nim tęsknić, ale zaplanowała wakacje, na które wybiera się ze swoją przyjaciółką ze Stanów Zjednoczonych, Farah. W piekwszej kolejności udały się na Ibizę, gdzie odwiedziły popularne nocne kluby i restauracje. Obecnie przebywają w Grecji na wyspie Mykonos. U wybrzeży Morza Egejskiego oddają się błogiemu relaksowi oraz samochodowym wycieczkom po okolicy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sandra Kubicka odcina się od swoich firm. "Kubicka musi się odgruzować"

Sandra udostępniła screeny nagłówków, które zasugerowały internautom, iż para się rozstała i odniosła się do plotek.

Aby mój partner mógł być ze mną szczęśliwy, muszę być szczęśliwa ja, a że od sześciu miesięcy nie miałam nawet jednego weekendu wolnego, a moja przyjaciółka z Miami przyleciała do Europy, to przyleciałam spędzić z nią najpiękniej czas - powiedziała Sandra - Mam dla was jeszcze newsa. Będę podróżować cały lipiec, ale również z Alkiem - dodała.

Modelka napisała również, że współczuje osobom, które nie mogą pozwolić sobie na podróżowanie z przyjaciółmi, a miłość i wolność powinna polegać na zaufaniu.

IGA ŚWIĄTEK BEZ TAJEMNIC [RODZICE, SUKCESY, IDOLE] | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #52
NAJNOWSZE