Leigh-Anne Pinnock z Little Mix jest w ciąży! Zobaczcie ZDJĘCIA

2021-05-04 14:56 kp
Leigh-Anne Pinnock
Autor: James Shaw/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Fani Little Mix świętują ciążę Leigh-Anne Pinnock, którą wokalistka osobiście podzieliła się z nimi w najnowszym poście na Instagramie. Gwiazda może pochwalić się już naprawdę sporymi krągłościami, a to oznacza, że przez kilka miesięcy udawało jej się ukrywać fakt, że spodziewa się dziecka. Teraz zapragnęła podzielić się tą radosną wiadomością ze swoimi wielbicielami. Zobaczcie jej uroczy post!

Do pokaźnego grona przyszłych znanych mam właśnie dołączyła Leigh-Anne Pinnock. Wokalistka Little Mix osobiście zdradziła fanom, że jest w ciąży i pokazała pierwsze efekty jednej ze swoich ciążowych sesji. Gwieździe przed obiektywem towarzyszył jej narzeczony i ojciec dziecka, Andre Gray.

W życiu Leigh-Anne Pinnock wszystko układa się ostatnio doskonale. W maju ubiegłego roku jej chłopak, piłkarz Andre Gray, urządził dla niej romantyczne zaręczyny w ogrodzie własnego domu. I choć piosenkarka nie ukrywała wcześniej, że marzyła o przyjęciu pierścionka podczas luksusowych wakacji, zaręczyny, jakie zorganizował dla niej ukochany, przerosły jej oczekiwania.

Gwiazda nie może narzekać też na życie zawodowe. W listopadzie media ogłosiły, że Leigh-Anne Pinnock otrzymała pierwszą rolę filmową w brytyjskiej komedii romantycznej Boxing Day.

>> Leigh-Anne Pinnock zagra w filmie! Przerwa w Little Mix to pewniak?

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

Leigh-Anne Pinnock jest w ciąży

Teraz okazało się, że w życiu gwiazdy zajdą jeszcze bardziej niezwykłe zmiany, bo Leigh-Anne Pinnock jest w ciąży.

Marzyliśmy o tej chwili od tak dawna i nie możemy uwierzyć, że to marzenie wreszcie się spełniło ... nie możemy się doczekać, aby Cię poznać. ❤️😍

- napisała Leigh-Anne Pinnock na Instagramie pod pierwszymi ciążowymi zdjęciami.

Na fotografiach wokalistka pozuje w fantazyjnym, zielonym kostiumie, a na jednym ze zdjęć towarzyszy jej narzeczony, Andre Gray. Piosenkarka nie zdradziła, kiedy jej dziecko przyjdzie na świat, ani czy spodziewa się chłopca czy dziewczynki.

NAJNOWSZE