Ben Affleck i Jennifer Lopez mają romans? Jennifer Garner reaguje na plotki

2021-05-04 8:25 mm
Ben Affleck i Jennifer Garner
Autor: Rex Features/East News

Temat romansu J.Lo z Benem Affleckiem to jeden z najgorętszych wątków poruszanych w ostatnich dniach w amerykańskiej prasie plotkarskiej. Zdjęcia Bena pod domem Jennifer Lopez wywołały falę komentarzy. Wśród wielu spekulacji i domysłów pojawiały się m.in. pytania, jak na plotki o romansie swojego ex zareagowała Jennifer Garner. I już znamy odpowiedź!

Jennifer Garner i Ben Affleck rozstali się w 2018 roku, ale wciąż wspólnie opiekują się trójką swoich dzieci - 15-letnią Violet, 12-letnią Seraphiną i 9-letnim Samuelem. Ben Affleck robi wszystko, żeby dzieciaki nie odczuły zbyt mocno rozstania rodziców. Swego czasu postanowił nawet zamieszkać w pobliżu swojego dawnego domu, żeby być jak najbliżej swoich dzieci.

Wyrozumiała była żona

Jennifer Garner z pewnością docenia jego gesty i sama również wiele razy udowadniała, że mimo rozstania los jej byłego męża nie jest jej obojętny. Przykładem był choćby niedawny kryzys Bena, który ponownie wpadł w nałóg i trafił na odwyk. Jennifer Garner nie tylko osobiście odwiozła go do kliniki, ale też regularnie go tam odwiedzała i aktywnie wspierała podczas kuracji.

A jak zareagowała na plotki o romansie Bena ze swoją dawną narzeczoną? Kiedy plotki o ponownym związaniu się Bena z J.Lo zalały internet, wiele osób było przekonanych, że Jennifer Garner nie przyjmie ich dobrze. Tymczasem z ustaleń serwisu Entertainment Tonight wynika, że była żona Afflecka i w tym przypadku wspiera swojego ex!

Jen nie obchodzi to, że Ben umawia się z J.Lo czy kimkolwiek innym. Chce dla niego jak najlepiej. Dla niej najwaniejsze jest to, że Ben jest świetnym ojcem. Dobrze się ze sobą dogadują jako rodzice, a szczęście dzieci jest dla nich najważniejszym priorytetem

- donosi znajomy dawnych małżonków.

Aż chciałoby się powiedzieć: taka była żona to skarb! :)

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 30.04.2021
NAJNOWSZE