Leigh-Anne Pinnock zaręczyła się! Andre Gray urządził romantyczne oświadczyny

2020-05-29 15:06 KP
Leigh-Anne Pinnock i Andre Gray
Autor: Lia Toby / WENN.com/agefotostock/East News

Wspaniałe wiadomości dla fanów Little Mix! Leigh-Anne Pinnock ogłosiła fanom, że jej ukochany Andre Gray uklęknął przed nią na kolano z TYM ważnym pytaniem! Co najwspanialsze - zaledwie w ubiegłym miesiącu wokalistka mówiła, że w związku z pandemią koronawirusa straciła nadzieję na oświadczyny i wesele. Proszę, jaka niespodzianka!

Pod hasłem wymarzone zaręczyny wiele młodych par wyobraża sobie romantyczny wyjazd i kolację przy świecach w najpiękniejszych zakątkach świata. Czy jednak zaręczyny w domowym zaciszu w czymś ustępują drogim wyjazdom? Oczywiście, że nie! Zwłaszcza w czasie pandemii koronawirusa.

Przekonała się o tym właśnie Leigh-Anne Pinnock z Little Mix! Jej chłopak Andre Gray oświadczył jej się we własnym ogrodzie i były to najwspanialsze zaręczyny, jakie gwiazda mogła sobie przyśnić, choć jeszcze niedawno marzyła o otrzymaniu pierścionka podczas luksusowych wakacji. Tymczasem wobec przedłużającej się izolacji i zamkniętych granic Andre Gray nie chciał już dłużej czekać z zadaniem ukochanej TEGO pytania.

Leigh-Anne Pinnocki Andre Gray zaręczyli się

Ludzie... co się właśnie stało 😩😳😂 Zrobił to, a ja powiedziałam tak 😩 Wychodzę za mąż za mają bratnią duszę, mężczyznę z moich snów, brakuje mi słów, więc po prostu sobie popłaczę 😩😂 Tak bardzo cię kocham 😩😍❤️ Moje życie jest pełne ❤️

- w takich emocjonalnych słowach Leigh-Anne Pinnock ogłosiła na swoim profilu na Instagramie zaręczyny z piłkarzem Watford F.C Andre Grayem. Wokalistka pokazała też zdjęcia z oświadczyn - sportowiec uklęknął przed ukochaną w ich własnym ogrodzie, a emocji było bardzo dużo!

Co ciekawe, jeszcze miesiąc temu Leigh-Anne Pinnock mówiła, że z powodu pandemii koronawirusa pożegnała się z marzeniami o zaręczynach i ślubie latem.

Ślub prawdopodobnie się nie odbędzie, bo nie możemy nigdzie jechać. On prawdopodobnie nie będzie chciał zrobić tego w domu. Wygląda więc na to, że moje marzenia są skończone.

- mówiła.

A może jednak marzenia się spełniają? :)

NAJNOWSZE