Leigh-Anne Pinnock zagra w filmie! Przerwa w Little Mix to pewniak?

2020-11-25 16:22 kp
Leigh-Anne Pinnock
Autor: WENN.com/agefotostock/East News

Fani Little Mix od wielu dni zastanawiają się, czy płyta Confetti wydana na początku listopada nie okaże się ostatnią w karierze grupy. Po tym, jak Jesy Nelson ogłosiła przerwę od występów, pozostałe dziewczyny z zespołu zaczęły rozglądać się za pomysłami na solowe kariery. I tak po Jade Thirlwall, którą zainteresowało się BBC, własne plany ma już Leigh-Anne Pinnock!

Brytyjskie media nie przestają rozpisywać się na temat sytuacji w grupie Little Mix. Od kilku tygodni dziewczyny występowały w okrojonym składzie - bez Jesy Nelson, która ogłosiła, że z powodów zdrowotnych potrzebuje przerwy od występów. Wtedy coraz częściej zaczęły pojawiać się plotki, według których pozostałe gwiazdy zespołu zaczynają rozglądać się za solowymi karierami.

I tak w ciągu ostatnich dni czytaliśmy, że Perrie Edwards, Leigh-Anne Pinnock i Jade Thirlwall zaczęły poszukiwania nowych ekip i menedżerów, którzy mogliby poprowadzić je w ich solowych karierach. Pojawiły się też pierwsze konkrety - stacja BBC ma być na poważnie zainteresowana współpracą z Jade.

>> Jade Thirlwall zostanie prezenterką BBC? To koniec Little Mix?

Leigh-Anne Pinnock robi karierę filmową?

Teraz Leigh-Anne Pinnock ogłosiła swój pierwszy projekt filmowy. Jak donosi Deadline, wokalistka zagra swoją pierwszą rolę filmową w brytyjskiej komedii romantycznej zatytułowanej Boxing Day. Jak podkreśla serwis, cała ekipa produkcji będzie osobami czarnoskórymi. Choć gwiazda Little Mix nie ma doświadczenia filmowego, wiele razy występowała przed kamerami w teledyskach, co z pewnością pomoże jej się odnaleźć na planie.

ESKA XD EXTRA

Boxing Day ma opowiadać historię brytyjskiego autora, który wraca do Londynu na święta, by przedstawić swoją amerykańską narzeczoną swojej brytyjsko-karaibskiej rodzinie. Nie znamy jeszcze daty premiery produkcji.

Nie wiemy też, czy rola w filmie wpłynie na aktywność Leigh-Anne Pinnock w Little Mix. Można przewidzieć, że w najbliższym czasie dziewczyny nie będą miały wiele pracy jako zespół. Na początku listopada wydały nową płytę oraz kilka teledysków, a koncertowanie jest z powodu pandemii koronawirusa wciąż niemożliwe.

NAJNOWSZE