Lady Gaga wskoczyła na fana i oboje SPADLI ze sceny! Wyglądało dramatycznie! [WIDEO]

2019-10-18 14:03 kp
Lady Gaga spadła ze sceny
Autor: Twitter/ The Pop Hub; Gilbert Flores/Broadimage/Broad Image/East News

Lady Gaga to na scenie prawdziwy żywioł. Wokalistka podczas każdego występu daje z siebie wszystko, czym od lat zachwyca tłumy wielbicieli. Tym razem jednak sprawa wymknęła się spod kontroli. Gdy Gaga spontanicznie zaprosiła na scenę jednego z fanów i wskoczyła na niego, zrobiło się bardzo niebezpiecznie! Zobaczcie video!

Ostatni występ Lady Gagi w ramach jej rezydentury w Las Vegas mógł zakończyć się dramatycznie. Wokalistka jak zwykle szalała na scenie, wykonując swoje największe hity. Ponieważ nastrój udzielił się publiczności, Gaga zaprosiła do siebie jednego z fanów na scenę. Wtedy hamulce puściły...

Lady Gaga spadła ze sceny

Lady Gaga wskoczyła okrakiem na swojego fana, który zachwycony zaczął z nią szalony taniec. Niestety, w pewnym momencie mężczyzna stracił równowagę na brzegu sceny i oboje spadli na podłogę przed publicznością! Wszystko wyglądało bardzo dramatycznie - jak relacjonowali później fani z pierwszych rzędów: "Myśleliśmy, że umarła!". Zobaczcie video:

Na pomoc Lady Gadze rzucili się nie tylko fani, ale i jej ochroniarze. Po kilkunastosekundowym zamieszaniu wokalistka weszła z powrotem na scenę, a za nią fan - powód całego zdarzenia. Gaga ani myślała się jednak na niego obrażać! "Wpadliśmy sobie w ramiona. Byliśmy jak Rose i Jack!" - powiedziała.

Wyglądało dramatycznie, prawda?

NAJNOWSZE