Kylie Jenner, Travis Scott i Stormi na rodzinnym wypadzie! Te zdjęcia zwiastują powrót?

2019-10-18 13:13 nk
Kylie Jenner i Travis Scott
Autor: Instagram.com/kyliejenner, Instagram.com/travisscott

Kylie Jenner i Travis Scott opublikowali na swoich Instagramach zdjęcia ze wspólnego wypadu z małą Stormi na przed halloweenowe zakupy dyniowe! Czy to oznacza, że para znowu jest razem? Fani dostają wypieków na twarzach, ale to chyba przedwczesna ekscytacja! Co naprawdę dzieje się między celebrytką i raperem?

Kylie Jenner i Travis Scott rozstali się pod koniec sierpnia 2019. Para spędziła ze sobą dwa lata, co i tak jest niezłym wynikiem, biorąc pod uwagę ich początki - 20-letnia wówaczas Kylie rozstała się z Tygą i krótko potem zaczęła spotykać się z Travisem, a już po kilku tygodniach była w ciąży. Mówiło się o ślubnych planach, a nawet o drugim dziecku, jednak okazało się, że ten związek nie przetrwał próby czasu. Celebrytka i raper rozstali się w przyjaźni, więc fani wciąż wierzą, że może coś jeszcze z tego będzie...

Kylie i Travis znowu razem?

Ostatnio Kylie Jenner i Travis Scott ponownie dali plotkarzom "pożywkę". Para wybrała się razem z córeczką na pole dyniowe, by zainaugurować sezon halloweenowy. W USA świętowanie Halloween zaczyna się znacznie wcześniej od wielkiego wybierania odpowiednich okazów dyń do przyozdobienia domu.

Podobnie, jak w ubiegłym roku, Kylie Jenner, Travis Scott i mała Stormi pojawili się na polu dyniowym całą rodziną, co celebryci udokumentowali na swoich Instagramach. Każde z nich opublikowało zdjęcia ze Stormi w dresiku w dynie, ale żadne nie wrzuciło wspólnej fotki. Jak mamy to rozumieć?

Jak informuje amerykański serwis TMZ, powołując się na informatorów z otoczenia ex pary, o żadnym powrocie póki co nie ma mowy! Kylie i Travis po prostu po przyjacielsku spędzają czas z córeczką, by dać jej poczucie bezpieczeństwa.

Powiedziano nam, że oni spędzają razem czas i wierzą, że to ważne, by robić pewne rzeczy razem z córką jako zespół. Pole dyniowe to to samo miejsce, w którym byli w ubiegłym roku jako rodzina, więc chcieli zrobić to jeszcze raz dla dobra Stormi.

- czytamy.

Wierzycie, że te spotkania "dla dobra Stormi" nie zaowocują powrotem? Naszym zdaniem, jeśli coś może stanąć na drodze ku rodzinnemu szczęściu, to będzie to powracający jak bumerang Tyga...

Wyświetl ten post na Instagramie.
let the festivities begin 🧡 Post udostępniony przez Kylie ✨ (@kyliejenner)
Travis Scott i Stormi
Autor: Instagram.com/travisscott
NAJNOWSZE