Lady Gaga założyła KULOODPORNĄ sukienkę! Aż tak bała się zamachu?

2021-11-26 10:17

Lady Gaga zdradziła, że na początku tego roku zdarzyło jej się wystąpić w kuloodpornej sukience! Chroniąca przed ewentualnym zamachem kreacja nie należała do najwygodniejszych, ale takie zabezpieczenie zalecały służby z Białego Domu! Chodzi oczywiście o słynny występ Lady Gagi na inauguracji prezydentury Joe Bidena. Pamiętacie tę sukienkę?

Lady Gaga w trakcie swojej imponującej kariery miała okazję zaskoczyć fanów niejedną oryginalną kreacją. Oczywiście najbardziej spektakularny outfit piosenkarki to słynna sukienka uszyta z wołowiny. Ale Lady Gaga miała też na sobie wiele innych ciekawych kompozycji.

Teraz do listy kreacji artystki dopisujemy kolejną: kuloodporną sukienkę z inauguracji prezydentury Joe Bidena!

Lady Gaga bała się zamachu?

Podczas niedawnej wizyty w programie Late Show u Stephena Colberta piosenkarka zdradziła, że w styczniu 2021 roku przyszło jej śpiewać w mało wygodnej, ale za to bardzo bezpiecznej kreacji chroniącej przed ewentualnym atakiem snajpera.

>> Lady Gaga: mięsna sukienka i ognisty stanik. Pamiętacie TE stroje?

Gwiazda wciąż twierdzi, że występ na rozpoczęcie prezydentury Joe Bidena był jednym z najpiękniejszych momentów w jej karierze. Okazuje się jednak, że aby zaśpiewać dla gospodarza Białego Domu, musiała pójść na mało komfortowy kompromis. Była nim właśnie... kuloodporna sukienka.

W sukienkę wszyta była kuloodporna kamizelka… W kraju panowała straszna atmosfera. Bardzo mi zależy na mojej rodzinie. A jako artysta rozumiem, że wystawiam się wszelkiego rodzaju niebezpieczne sytuacje, żeby móc robić to, co kocham. I zrobiłam to dla siebie, ale także dla mojej rodziny

- wspomina Lady Gaga.

To była sukienka Schiaparelli, włoskiego projektanta, inspirowana rewolucją włoską i francuską. Pod wieloma względami czułam, że ten dzień był rewolucją dla tego kraju i prawdziwą okazją dla nas, aby zacząć wyczekiwać czasów, kiedy będziemy mogli być dla siebie milsi i odważniejsi jako naród, jako ludzie

- mówiła artystka.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021