Lady Gaga: mięsna sukienka i ognisty stanik. Pamiętacie TE stroje?

2021-11-10 15:50

Lady Gaga była swojego czasu jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w show-biznesie. Jej szalonego wizerunku dopełniały starannie przygotowane stylizacje. Sukienka z mięsa, wybuchowy stanik to tylko niektóre z nich. Lady Gaga wspomina swoje kultowe stylizacje w nowym wideo Vogue.

Lady Gaga to światowej sławy wokalistka. Jej piosenki sprawiły, że zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Później zbudowała wizerunek oparty na kontrowersjach. Jej koncerty były pełne emocji i niespodzianek. Mało która artystka wkłada na siebie stanik, z którego lecą iskry!

Jednak szokujące stylizacje stały się znakiem rozpoznawalnym artystki. Lady Gaga w nowym filmie magazynu Vogue opowiada o swoich ikonicznych kreacjach.

ESKA XD #035 - SQUID GAME, FAME MMA 12, MIŁOŚĆ W CZASACH WOJNY, WIEDŹMIN: SEZON 2

Najbardziej ikoniczne stylizacje Lady Gagi

Magazyn Vogue zaprosił wokalistkę do serii Life In Looks. Lady Gaga usiadła z albumem, w którym znalazły się jej najbardziej ikoniczne stylizacje.

To na przykład wybuchający stanik. Lady Gaga miała go na sobie podczas gali Much Music Video Avards 2009. Zdradziła, że w ręce trzymała zapalnik, który uruchamiał iskry.

Lady Gaga nie mogła ominąć kultowej sukni z mięsa. Włożyła ją na galę VMA 2010. Wraz z grupa artystycznych przyjaciół zdecydowała, że chce w ten sposób wyrazić swoje przesłanie. Chodziło o poparcie polityki Don't Ask, Don't Tell, którą prezydent Barack Obama podpisał w 2011 roku, aby umożliwić gejom, lesbijkom i biseksualnym Amerykanom jawną służbę w siłach zbrojnych.

Zdecydowaliśmy się zrobić mięsną sukienkę, ponieważ pomyślałam: „Jeśli chcesz umrzeć za swój kraj, jakie znaczenie ma to, jak się identyfikujesz?"

Gwiazda stwierdziła, że noszenie mięsnej sukienki było "ekscytujące".

Jakie kreacje jeszcze wspominała? Zobaczcie sami.

Lady Gaga - jak dobrze ją znasz?

Pytanie 1 z 7
Od czego zaczęła się jej kariera muzyczna?