Zjawiskowa Lady Gaga i Jared Leto na premierze House of Gucci

2021-11-20 15:05 mm
Lady Gaga
Autor: Invision/Invision/East News

Lady Gaga i Jared Leto pojawili się na kolejnej premierze filmu House of Gucci. Piosenkarka znów zadała szyku, pojawiając się w zjawiskowej sukni od Valentino. Uwagę zwraca też nowa fryzura Lady Gagi! Jak Wam się podoba w takiej odsłonie?

Lady Gaga kolejny raz zabłysnęła na premierze swojego najnowszego filmu. I to dosłownie! Jej obszytą cekinami suknią od Valentino zachwycają się dziś fani na całym świecie. Dodatkowo gwiazda pokazała się w nowej fryzurze. Nic dziwnego, że zdjęcia z kolejnej premiery filmu House of Gucci wywołują zachwyt fanów. 

Zjawiskowa Lady Gaga i przystojny Jared Leto

Ten film to kolejna szansa Lady Gagi na Oscara. Wiele osób twierdzi, że House of Gucci w reżyserii Ridleya Scotta to jeden z pewniaków przyszłorocznej gali rozdania najważniejszych nagród filmowych świata.

Film cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie. Oczywiście w dużej mierze przyczynia się do tego właśnie Lady Gaga, ale rzecz jasna nie tylko ona. W House Of Gucci obok piosenkarki występują także Jared Leto, Salma Hayek, Jeremy Irons czy Adam Driver. Z taką obsadą film musiał stać się hitem.

Sonda
Na której roli powinna się skupić?

Na Hotplota.pl zachwycaliśmy się już licznymi kreacjami, w jakich Lady Gaga błyszczała na premierach House of Gucci. Teraz możemy dodać kolejną serię zdjęć! Zobaczcie, jak prezentowała się Gaga na kalifornijskiej premierze swojego najnowszego filmu.

Doda na dachu limuzyny wjeżdża na imprezę. Świętuje rozwód!
NAJNOWSZE