Lady Gaga jednak singielką! Zerwała ze swoim ostatnim chłopakiem

2019-10-20 20:00 kp
Lady Gaga
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

Od czasu rozstania Lady Gagi i Christiana Carino na początku tego roku, w sieci regularnie pojawiają się kolejne plotki na temat relacji wokalistki. Po najgłośniejszych doniesieniach na temat rzekomego romansu z Bradley'em Cooperem Gaga miała spotykać z pewnym inżynierem dźwięku. To już jednak przeszłość.

Jeszcze rok temu wszyscy fani Lady Gagi myśleli, że gwiazdę czeka szczęście u boku Christiana Carino. Wokalistka i jej agent byli już zaręczeni i przygotowywali się do ślubu, gdy tuż przed galą Oscarów 2019 okazało się, że para rozstała się. Przez kolejne tygodnie media rozpisywały się na temat rzekomego romansu Gagi z Bradley'em Cooperem, co już kilka miesięcy później doprowadziło do rozstania Coopera z Iriną Shayk.

Lady Gaga i Bradley Cooper nie zostali jednak parą. Zamiast tego wokalistka skupiła się na pracy, a jakiś czas później zaczęła się spotykać z inżynierem dźwięku Danem Hortonem. Dziś oficjalnie zdradziła, że ta relacja to już przeszłość.

Lady Gaga jest singielką

Lady Gaga zamieściła na swoim Insta Story zdjęcie z wieczoru panieńskiego swojej przyjaciółki, Sarah Nicole Tanno. Podpis pod zdjęciem nie pozostawia wątpliwości w kwestii stanu jej związku.

Kobieta, która wychodzi za mąż i ja, singielka

- napisała.

Zatem wiemy już na pewno, że obecnie Lady Gaga nie spotyka się z żadnym facetem i zapewne czeka na nową, ważną dla niej znajomość.

NAJNOWSZE